Telefon
WhatsApp
ESNAFIN UMUDU VE SESİ MHP ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

MHP Edirne İl teşkilatı Edirne’de ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, il teşkilatı ile birlikte İpsala ilçesinde esnafı ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulunup, sorunlarını dinledi.

MHP-EDİRNE-İPSALA-ZİYARET (6)
MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan; “Cumhur İttifakının bu milletin umudu ve geleceği olduğunu ifade ederek, Esnafımızla, vatandaşlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Talepleri alıyor, çözüm için hep birlikte mücadele ediyoruz. Sizler için daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Sürekli sahada aziz hemşerilerimizi dinliyor, çalışmalarımızı anlatıyoruz. Vatandaşlarımızla aramızda güzel bir gönül bağı var. Kardeşlik hukuku içinde güzel şehrimiz için, bu ülke çalışıyoruz.

MHP-EDİRNE-İPSALA-ZİYARET (2)

Aziz Milletimizin yanında olacağız, bir olacağız, diri olacağız. Esnafımızın tüm sıkıntılarını biliyoruz. İnşallah bunları kısa sürede aşacağız, tüm zorlukları geride bırakacağız. Tüm esnaflarımızla buluşmalarımız devam edecek. Genel Başkanımız, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli önderliğinde, MHP olarak; Ziyaretlerimiz sürüyor. Adım adım 2023; İpsala yolundayız.. Esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”dedi.

MHP-EDİRNE-İPSALA-ZİYARET (9)MHP-EDİRNE-İPSALA-ZİYARET (4) MHP-EDİRNE-İPSALA-ZİYARET (5)MHP-EDİRNE-İPSALA-ZİYARET (1)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği