Telefon
WhatsApp
ETSO ile Trakya Hastanesi Arasında işbirliği Protokolü imzalandı
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası – Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Arasında Hizmet Alımı ile İlgili İndirim Protokolü imzalandı.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada; "Protokol kapsamında Edirne Özel Sağlık Hizmetleri bünyesinde hastane olarak faaliyet gösteren Özel Trakya Hastanesi ve otel olarak faaliyet gösteren Trakya City Otel işletmelerinde indirimler uygulanacaktır.
Sağlık Hizmetlerinde geçerli indirim protokolü; ETSO Üyeleri, Personeli, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile bakmakla yükümlü oldukları birinci derece aile yakınları ve misafirlerini Özel Trakya Hastanesi’nde ayakta ve yatarak gerçekleştirilen tedaviler sırasında tüm tahlil, tetkik, ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerinde, doğumlarda alınacak fark üzerinden ve check-up paket tutarı üzerinden yıl boyunca %20 indirim olanağı sağlanacaktır.
 
Konaklamada geçerli indirim protokolünde ise; ETSO Üyeleri, Personeli, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ve belirtilen hak sahipleri tarafından bildirilen misafirleri Trakya City Otel’de gerçekleştirecekleri konaklamalarda yıl boyunca %20 indirim uygulanacaktır." denildi.
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği