Telefon
WhatsApp
ETUS BAŞKANI HAKAN GİYİK Milletvekilliği yolunda..

ETUS Başkanı ve Edirne Belediye Meclis üyesi Hakan Giyik Ankara'da CHP Genel Merkezine adaylık başvurusunu yaptı. Gün boyunca devam eden milletvekili aday adaylığı başvurularında günün en dikkat çeken ismi Hakan Giyik oldu.

Sosyal medya hesabından adaylık başvurusunu takipçileri ve Edirnelilerle paylaşan Hakan Giyik'e kısa sürede yüzlerce tebrik mesajı geldi.

Giyik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda:

335679126_1379370616231075_1587606498262045839_n

"KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİM
Değerli esnaf arkadaşım, Ülkemin hazinesi çiftçi büyüğüm, fikir hürriyetinin ve geleceğimizin en kıymetli simgesi genç kardeşlerim, ışığı ile aydınlandığımız değerli Öğretmenlerimiz ve bu ışıkla, hedefine ulaşmış hayalindeki mesleği icra eden tüm meslek gurubu dostlarım, çok kıymetli büyüklerim, olmazsa olmazımız işçi ve memur arkadaşlarım…
Hep birlikte el ele, omuz omuza yürüyeceğimiz bu yolda sesimizi özgürce duyuracağız ve Cumhuryetimizi Demokrasi ile taçlandıracağız.
Haydi BİSMİLLAH…" dedi.

Edirne'nin sevilen, genç ve dinamik lokomotiflerinden biri olan Hakan Giyik'in Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu büyük ses getirdi. Başta şoför esnafı olmak üzere Edirnelilerin de sesi olan Giyik, Mayıs ayında gerçekleşecek olan Genel secimde milletvekili olması halinde T. B. M. M'de aynı kararlılıkla ilimizin sorunlarını çözme yolunda önemli rol üstlenmeye devam edecek.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği