Telefon
WhatsApp
 Gaytancıoğlu;  “EYT’yi meclise getirmeyen iktidar büyük bir hezimete uğrayacak”

Türkiye’nin gündeminde yoksulluk ve hayat pahalılığından başka hiçbir şeyin olmadığına  belirten CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu yaptığı açıklamada EYT’lilerin çektiği çileye  dikkat çekti.

Aralık dediler, Yılbaşı dediler , bir müjde verdiler ama daha yasa gelmedi. Bakın her hafta meclise gidiyorum ve katipliğin oradayız ve komisyona gelen giden bir şey var mı? Diye takip ediyoruz. Daha bir şey yok. Zaten kaybedilmiş ve gasp edilmiş bir hakkı müjde diye veriyorsunuz onun da hala kanunu yok. Ben buradan söylüyorum; “EYT meclise geldiği gibi CHP olarak hepimiz elimizi kaldıracağız ve inanın 1 saat içinde meclisten geçecektir. Yeter ki meclise gelsin. Neden hala bekletiyorsunuz. Bu insanları bekletmenin amacı nedir? İktidarın buradaki hesabı, “Bu yasa meclise ne kadar geç gelirse, bunlar maaşları ne kadar geç alırsa o kadar para cepte durur. Ufak tefek hesaplarla iktidar kendini tutacağını zannediyor ama büyük bir hezimete uğrayacaklar.” Dedi.

“BU PARAYLA BUYURSUN BU İKTİDAR GEÇİNSİN”

En düşük emekli aylığının CHP’nin gayretiyle 5 bin 500 liraya çıkarıldığını ifade eden Gaytancıoğlu, Bu parayla bu iktidar buyursun kendi geçinsin. Biz bu iktidardan kurtulmak için CHP tüm örgütleriyle ve tüm gücüyle millet ittifakının en önemli bileşeni olarak mücadele edecek ve Türkiye Cumhuriyeti’ni yeniden insanların yüzünün güldüğü bir hale getirecek.” Dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği