Telefon
WhatsApp
GÜRKAN, “HEP BİRLİKTE EDİRNE’MİZİ TANITMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Edirne’nin tanıtımı adına ciğerci esnafıyla birlikte yürümeye devam edeceklerini belirten Gürkan, “Bu siyasi olarak değil ama slogan olarak çok güzel. Her şey çok güzel olacak. Daha da güzel olacak. Hep birlikte Edirne’mizi tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.
3-4-5 Haziran’da Edirnelileri yeni bir festivalle buluşturacaklarını ifade eden Başkan Gürkan, “9/8 Festivali’ni ilk kez düzenleyeceğiz. İlk yıl mutlaka eksiklikler, aksaklıklar olacaktır. Bu festivalin bizim için önemli olan kısmı şu, ben 1,5 ay önce TÜRSAB Yönetimini ziyaret ettim. TÜRSAB Başkanı, yönetim kurulu ve acenteler ile bir toplantı yaptık. TÜRSAB’ın bizim için önemi şu. Edirne’ye gelen turistlerin büyük bir kısmını seyahat acenteleri getiriyor. Yani seyahat acenteleri sizi tur programına alırsa, turist sayınız artıyor. O yüzden seyahat acenteleri bizim için kıymetli. Dünyanın her yerinde sistem bu. Haziran ilk haftası TÜRSAB Başkanı gelecek ve iki gece burada kalacak. Aynı zamanda yönetim kurulu üyeleri buraya gelecek. Yaklaşık 100’e yakın turizm acentesi de gelecek” diyerek, ciğerci esnafından bu konuda hazırlıklı olmasını istedi.

recep-gurkan-cigercilere-tesekkür3 recep-gurkan-cigercilere-tesekkür19
Bunun Edirne için önemli bir sınav olduğuna dikkat çeken Gürkan, “Edirne’nin turizmde kırılma noktası 2017’de Hürriyet ve TÜRSAB’ı buraya beraber getirdiğimiz programdır. Kırılma noktası odur. Hürriyet yazarlarının şehirden etkilenmesi, sizlerden etkilenmesi, acentelerin şehirden etkilenmesi turizmdeki patlamayı getirdi. Şimdi ikinci kırılmayı yaşayacağız, bu acenteler ile birlikte” dedi.

belediye-baskani-recep-gürkan-süpriz-ziyaret10recep-gurkan-cigercilere-tesekkür10 recep-gurkan-cigercilere-tesekkür13 recep-gurkan-cigercilere-tesekkür11recep-gurkan-cigercilere-tesekkür16 recep-gurkan-cigercilere-tesekkür15recep-gurkan-cigercilere-tesekkür4 recep-gurkan-cigercilere-tesekkür18recep-gurkan-cigercilere-tesekkür5recep-gurkan-cigercilere-tesekkür8recep-gurkan-cigercilere-tesekkür7recep-gurkan-cigercilere-tesekkür9

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği