Telefon
WhatsApp
İYİ PARTİ EDİRNE MERKEZ İLÇE BAŞKANI SERPİ BALCI GÖREN MAZBATASINI ALDI

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen İYİ Parti Edirne Merkez ilçe Başkanlığı Kongresinde delegelerin tam desteği ile güven tazeleyen mevcut başkan Serpil Balcı Gören Mazbatasını aldı..
Kayıtlı 400 delegeden 351 delegenin sandık başına giderek oyunu kullandığı 2 oyun geçersiz sayıldığı kongrede beyaz liste ile seçime giren mevcut Başkan Serpil Balcı Gören rakibine büyük fark atarak, aldığı 255 oy ve delegelerin tam desteğiyle Güven tazelemişti.

iyi-parti-serpil-balci-mazbata2
“GÖREN MAZBATASINI ALDI”
İyi Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Serpil Balcı Gören, İl Başkanı Serpil Tütüncü, Belediyer Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu Edirne Adliyesi'ne gelerek İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.
Gören yaptığı burada yaptığı açıklamada; “Bugün mazbatamızı alarak İyi Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı olarak görevimize başladık. Partimize ve Edirne'mize hayırlı olsun. Bu süreçte bize güvenen, destek olan partililerimize, dostlarımıza ve dava arkadaşlarıma teşekkür ederim.” Dedi.

iyi-parti-serpil-balci-mazbata45iyi-parti-serpil-balci-mazbata455 iyi-parti-serpil-balci-mazbata4 iyi-parti-serpil-balci-mazbata3

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği