Telefon
WhatsApp
Kahraman : “EDİRNE’DE KİM TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYARSA CHP OLARAK YANINDAYIZ”

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman,  Milletvekili Doç.Dr. Okan Gaytancıoğlu ve CHP Edirne İl Sekreteri Bahar Şevik,  İl binasında düzenlediği basın toplantısında  seçim çalışmaları ve Musabeyli merasına yapılmak istenen TOKİ konutları hakkında açıklamalarda bulundu.

 

13 Mart  2023 Pazartesi günü itibarıyla seçim startını verdiklerini belirten İl Başkanı Samet kahraman; “Bizler de üyelerimizle birlikte sahaya indik, güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Artık durmadan teşkilatımızla birlikte vatandaşlarımıza gidiyoruz. Onların dertlerini dinliyoruz. Genel Başkanımıza Cumhurbaşkanlığı  yolunda en çok katkıyı Edirne’den sunmak istiyoruz. Bunun içinde durmadan samimiyetle çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

 

“EDİRNE’DE KİM TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYARSA CHP OLARAK YANINDAYIZ”

Son dönemde yaşanan deprem felaketi ve ardından  yaşanan Sel felaketleri ile ilgili de açıklama yapan İl Başkanı Kahraman; “Geçmişe baktığımız zaman biz bunlara maalesef önlem almadık. Bakın sorgusuz, sualsiz ve hiçbir şekilde denetim yapılmadan çıkan imar aflarının bugün sonuçlarını yaşıyoruz. Bakın aynı şekilde dere yataklarının imara açılmasıyla ve meraların da imara açılmasıyla aynı şeyleri yine yaşıyoruz ve doğa bunları hiçbir şekilde affetmiyor. Bun önlemleri almamız lazım. Biz CHP olarak Edirne’de kim taş üstüne taş koyarsa onun yanındayız. Her zaman destekçisi olacağız.” Dedi.

“MUSABEYLİ MERASININ TOPLU KONUTA AÇILMASINA KARŞIYIZ”

TOKİ’nin son günlerde Edirne’de gündeme gelen projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Kahraman; “ Bilindiği gibi son Günlerde Toplu Konut İdaresinin bir projesi var. Bu proje Türkiye çapında bir proje. Bunun içinde sosyal konut, ilk evim ilk arsa, ilk işyerim projesi var. Biz bunlara kesinlikle karşı değiliz. Bu projelerin yapılması vatandaşlarımız için son derece faydalıdır. Bu projenin yerlerinin tespitinde çok samimiyet olması gerekiyor.  Bu projelerin yapımında ilk akla gelen yerler meralar oluyor. Bakın bugün bölgemizde ve ülkemizde hayvancılık bitmek üzere. Biz hayvancılığı ve köylüğü destekleyeceğimiz yerde onların maalesef meralarını başka projelerle kısıtlamış oluyoruz. Musabeyli Merasında yapılmak istenen Toplu Konutlar için Edirne’de hiçbir yer kalmadı da burayı mı seçtiniz. Bunu bir kere herkesin düşünmesi lazım. Bu işleri daha vasıfsız yerlerde yapmamız gerekirken maalesef akla meralarımız geliyor. Her zaman söylüyoruz.  Samimiyetle yapılan işlerin her zaman yanındayız. Ama yapılan yanlışların da karşısında olmaya devam edeceğiz.  “ dedi.

“PARTİMİZE ADAY ADAYI ARKADAŞLARIMIZIN İLGİSİ BÜYÜK OLDU”

Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren  İl Başkanı Kahraman;  “Seçim startının tüm ilçelerimizle aynı anda verdik. Gittiğimiz ve dolaştığımız yerlerde heyecanlı geri dönüşler aldık. Halkın bize ve millet ittifakına olan inancı ve güveni tam. Destek vermeye hazır olan büyük bir kitle var. Sorumluluğumuzun farkındayız.  Şu anda hafta boyunca partimizde Aday Adaylığı heyecanı var. Aday Adaylarımız başvurularını yapmaya devam ediyor. Bu da bizi mutlu ediyor. 20’sinde bu süreç tamamlanacak. Devamında 2 hafta kadar sonra da adaylarımız belli olacak. Tabi ondan sonraki seçim startımız daha farklı olacak. Millet ittifakı ortaklarımızın il başkanlarımızla birlikte önümüzdeki hafta bir toplantı gerçekleştireceğiz.  Seçim gününe kadar önümüzdeki sürede hep beraber sahada olacağız.” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği