Telefon
WhatsApp
KAHVE TADINDA VERİLEN MESAJ DİKKAT ÇEKTİ.

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, Milletvekili Aday adaylığı için 26 Aralık tarihinde CHP İl Başkanlığı’ndan istifa eden Önceki Dönem İl Başkanı Fevzi  Pekcanlı’yı işyerinde ziyaret etti.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Milletvekili Aday Adayı Pekcanlı yol arkadaşına kahve ikram ederek çalışmalar hakkında çeşitli istişarelerde bulunup verdiği mesajlarla dikkatleri üzerine çekti.

“İKTİDAR OLMAK İÇİN İL BAŞKNIMIZIN EMRİNDEYİZ”

Pekcanlı yaptığı açıklamada;  "İl başkanlığına aday olduğum ilk günden beri üç dönem il başkanlığı yaptığım süreçte il yönetim kurulunda beraber çalıştığım yol arkadaşım milletvekili adaylığı için istifa ettikten sonra yönetim kurulunun teveccühü ile il başkanı olan Samet Kahraman arkadaşım ziyaretime geldi onur verdi... Artık daha çok çalışmak ve iktidar olmak için il başkanımızın emrindeyiz " dedi.

“GELİYOR GELMEKTE OLAN”

Pekcanlı’ya Geçmiş dönem çalışmaları için teşekkür eden Kahraman "Üç dönem birlikte görev yaptığımız ve Milletvekili aday adaylığı süreci başlamasıyla istifa eden Fevzi Başkanımın kahvesini içmeye uğradım. Aldığımız bayrağı daha yukarıya taşımak için var gücümüzle ayrışmadan çalışacağız. GeliyorGelmekteOlan " dedi.

Edirne’de 7 yıl boyunca CHP Edirne İl Başkanlığı görevini sayısız başarılarla yürüten CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, 7 yıl Gençlik Kolları Başkanlığı görevi, 2 dönem İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve 27 Aralık 2015 yılından itibaren aralıksız olarak ta 7 yıl boyunca İl Başkanlığını görevini yürüten isim oldu.  İl Başkanlığı görevini yürüttüğü süreçte girdiği her seçimde Edirne'de partisini Türkiye Genelinde en başarılı iller arasına sokan Pekcanlı bir ilke daha imza atarak Parti binasını tapusuyla birlikte partiye kazandıran tek isim olarak parti tarihe geçti.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği