Telefon
WhatsApp
KILIÇDAROĞLU AYÇİÇEĞİ ÜRETİCİLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
davetiye

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne programı kapsamında Büyükdöllük köyünde ayçiçeği üreticileri ile kahvaltıda bir araya geldi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne Büyükdöllük Köyü’nde ayçiçek tarlasında çiftçilerle bir araya geldi. Çiftçilerin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözüm önerilerini anlatan CHP lideri Kılıçdaroğlu, daha sonra köylülerle kahvaltı yaptı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Büyükdöllük Köyü’nü ziyaret ederek, köy halkıyla birlikle kahvaltı yaptı. Burada vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Kılıçdaroğlu, “iktidara geldiğimizde havadan para kazananlara imkan vermeyeceğim” dedi. Kılıçdaroğlu, bir vatandaşın, ‘sarayı ne yapacaksınız, oturacak mısınız?’ sorusuna ise “bizim için makamsa Mustafa Kemal’in makamı” yanıtını verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısı için geldiği Edirne’de merkeze bağlı Büyükdöllük Köyü’nü ziyaret etti.
Burada muhtar ve köy halkı tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu, bir yanında Köy Muhtarı ve vatandaşlar, diğer tarafında yer alan köylü kadınlarla hem kahvaltı yaptı hem de sohbet etti.

Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada kur korumalı mevduata tepki gösterdi.
Kılıçdaroğlu, “Size bir sözüm var, havadan para kazananlara ben imkan vermeyeceğim. Medyanın karşısında iktidar sahiplerine de söylüyorum; Allah nasip eder iktidar olursak millet ittifakı olarak havadan para kazanayım, masaya oturayım, elinde içki kadehi, parayı bankaya yatırayım bankaya, dünyanın faizini elde edeyim, Dolar faiz garantisi verilmiş, bir de sıfır vergisiz. Ben bunlara izin vermem. Kimse kusura bakmasın. Alın teri mi döktün kardeşim yok, otur oraya keyfine bak, paranı yatır, oradan faiz geliri elde et, üstelik dolar garantisi de olsun, üstelik elde ettiğin faizden ayrıca vergi ödeme. Peki çiftçinin, esnafın, sanayicinin günahı ne. Bunlar çalışıyorlar risk üstleniyorlar. Öbür adamın hiç riski yok hiç ama. Dünyanın parasını kazanıyor. O paraların tamamını alacağım millete vereceğim, hiç endişeniz olmasın” dedi.

Vatandaşlarla sohbet eden Kılıçdaroğlu, bir vatandaşın, ‘sarayı ne yapacaksınız, oturacak mısınız?’ sorusuna “bizim için makamsa Mustafa Kemal’in makamı” yanıtını verdi.

Bazı üreticiler Trakya topraklarının hızlı bir şekilde el değiştirdiğinden yakındı.

Bir köylü vatandaş ise Kılıçdaroğlu’nu rüyasında gördüğünü ve kendisinden bal istediğini söyleyerek, çalı balı hediye etti.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği