Telefon
WhatsApp
Kılıçdaroğlu’nun çağrısına Edirne’den Tam Destek
davetiye

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisine yönelik "Siz gerçekten benimle misiniz? Artık karar verin" şeklindeki mesajından sonra  Edirne’den destek mesajı yağdı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grubu'nun İzmir'de düzenlediği 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nda partisine dikkati çeken bir mesaj verdi. Kılıçdaroğlu açıklamasında, "Şunu da artık bilmek zorundayım. Siz gerçekten benimle misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum" dedi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun çağrısı kısa sürede büyük ses getirdi. Edirne’den de ard arda gelen destek mesajlarında CHP Lideri’ne  “Asla yalnız yürümeyeceksin! Sonuna kadar yanındayız.”  İfadelerine yer verildi. Edirne’de CHP’ye gönül veren parti üyesi olan ve olmayan yüzlerce vatandaş Sosyal medyadan Kılıçdaoğlu’na birlik ve beraberlik ifadelerini simgeleyen anlamalı mesajlara paylaşıldı.

okan-gaytancıoglu

Gaytancıoğlu; “Yanındayım Sayın Genel Başkanım!”

CHP Edirne Milletvekili Doç Dr. Okan Gaytancıoğlu yayınladığı mesajda; “Bu ülkeyi hak ettiği aydınlık günlere kavuşturmak, umutsuzluğu yıkmak ve çocuklarımıza mutlulukla yaşayacakları bir ülke bırakabilmek için verdiğimiz mücadelede #Yanındayım Sayın Genel Başkanım!” ifadelerine yer verdi.

fevzi-pekcanli

Pekcanlı; “Evet sonuna kadar yanındayız”

CHP Liderinin çağrısına anında cevap verenlerden bir diğer kişi de CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı oldu. Pekcanlı sosyal medyadan yayınladığı mesajda; “Evet sonuna kadar yanındayız sayın Genel başkanım... #kemalkilicdaroglu “ ifadelerine yer verdi.

recep-gurkan (1)

 Gürkan; “Asla yalnız yürümeyeceksin!”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisine yönelik "Siz gerçekten benimle misiniz? Artık karar verin" şeklindeki mesajına sosyal medyadan  anında karşılık veren  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan “Asla yalnız yürümeyeceksin!  #Yanındayım Sayın Genel Başkanım”  ifadelerine yer vererek, Edirne’nin tam desteğini ifade eden bir de video yayınladı.

cigdem-gegeoglu

Gegeoğlu; “Güzel ülkemizin geleceği, hak, hukuk ve adalet için #yanındayım”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisine yönelik "Siz gerçekten benimle misiniz? Artık karar verin" şeklindeki mesajına sosyal medyadan anında karşılık veren bir diğer isimde İL Kadın kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu oldu. Başkan Gegeoğlu yayınladığı mesajda; “Güzel ülkemizin geleceği, hak, hukuk ve adalet için #yanındayım Sayın Genel Başkanım  @kilicdarogluk “ ifadelerine yer verdi.

olcay-bakkalci

Bakkalcı; “Asla yalnız yürümeyeceksin!”

CHP Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı da yayınladığı mesajda; “Asla yalnız yürümeyeceksin! #Yanındayım Sayın Genel Başkanım “Kemal Kılıçdaroğlu”

reyhan guzel 

Güzel; “Yolunuz, yolumuzdur.”

C HP Edirne Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güzel  de yayınladığı mesajda; “Yolunuz, yolumuzdur. Mücadelenizde yanındayız,  seninleyiz, genel başkanım Kemal  Kılıçdaroğlu #SeninleyizKılıçdaroğlu” ifadelerine yer verdi.

ozlem-becan

Becan; “Güzel ülkemizin geleceği için; dün, bugün ve daima yanındayım”

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, sosyal medyadan yayınladığı mesajda; “Güzel ülkemizin geleceği için; dün, bugün ve daima Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun #yanındayım @kilicdarogluk

mehmet-ormankıran

Ormankıran; “Sayın Genel Başkanımın her zaman yanındayım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisine yönelik "Siz gerçekten benimle misiniz? Artık karar verin" şeklindeki mesajına sosyal medyadan anında karşılık veren bir diğer isimde  Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran oldu. Ormankıran sosyal medyadan yayınladığı mesajda; “Sayın Genel Başkanımın her zaman #yanındayım.

Çıktığımız bu yolda, zorluklar ne olursa olsun yılmadan, pes etmeden her daim Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olacağız.” İfadelerine yer verdi.

husyein-tutuncu

Tütüncü; “Daima seninleyiz sayın Genel Başkanım”

Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü de CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun çağrısına jet hızıyla cevap veren isimlerden biri oldu. Başkan Tütüncü yayınladığı mesajda;  “Ülkemizi hep birlikte aydınlık, güzel yarınlara taşıyacağız. Daima seninleyiz sayın Genel Başkanım @kilicdarogluk  AslaYalnızYürümeyeceksin

gokmen-altay

Altay; “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu ' nun dün de bugün de yarın da #yanındayım”

 

Küplü Belediye Başkanı Gökmen Altay da yayınladığı mesajda; “Haksızlıklara karşı, adaletin sağlanması için birlikte çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün de bugün de yarın da #yanındayım .” ifadelerine yer verdi.

ozkan-gunenc

Günenç; “Her koşulda yanındayız”

Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç yayınladığı mesajda; “Her koşulda yanındayız Sayın Genel Başkanım  Kemal Kılıçdaroğlu” ifadelerine yer verdi.

muhammet-ornek

Örnek; “Asla yalnız yürümeyeceksiniz”

Beğendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek te yayınladığı mesajda; “Sayın Genel Başkanım Asla yalnız yürümeyeceksiniz. #Yanındayım” ifadelerine yer verdi.

sergen kuru

Kuru; “Halk Düşmanlarını Birlikte Yeneceğiz!  #Yanındayım”

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru da yayınladığı mesajda; “Yanınızdayız Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu Halk Düşmanlarını Birlikte Yeneceğiz!  #Yanındayım

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği