Telefon
WhatsApp
MEHMET ÖZÜLKÜ DEVA PARTİSİ'NDE
davetiye

Edirne’de siyasi geçmişinde büyük başarılara imza atan Edirne’nin sevilen ismi Mehmet Özülkü DEVA Partisi’ne geçti. Özülkü’nün rozeti’nin Ankara’da DEVA Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Ali Babacan taktı.
Özülkü Genel Merkez Tarım Ekonomi Ulaştırma Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin ve DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda Tarafından Tarım Ulaştırma Enerji Politikalarından sorumlu Edirne İl Başkan Yardımcısı Olarak Görevlendirildi.

Geçmiş Dönemde Belediye Meclis Üyeliği, Edirne Ticaret ve Sanayi Odasında Meclis Başkan Vekilliği, Çeşitli Sivil Toplum Örgütlerinde aktif olarak devam eden görevlerde bulunan Özülkü’nün DEVA Partisi ailesine katılımı Edirne’de büyük ses getirdi.

Gazetemize açıklama yapan Özülkü; Yerelde Şehrimizin, Genelde de Ülkemizin Daha İyi Günlere getirmek için Deva Okyanusunda Bir Damla Olmaya Çalışacağım. Tecrübe ve birikimlerimi kullanacağız. Edirneli hemşerilerimiz partimize çok büyük teveccüh gösteriyorlar. İlimizde çok güzel bir ivme yakaladık. Halkımızın göstermiş olduğu bu teveccühün karşılığında biz de daha çok çalışıp, mücadele edip halkımızın derdine deva olacağız.”dedi.

mehmet-ozulku (1) mehmet-ozulku (2) 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği