Telefon
WhatsApp
MEMLEKET PARTİSİ SÖZCÜSÜ USLUER: “TRAKYA İLLERİNDE DENGELERİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

 Memleket Partisi Edirne İl Başkanlığı’ndan düzenlenen basın toplantısına, Memleket Partisi Genel Başkan Vekili ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Gaye Usluer, Memleket Partisi Edirne İl Başkan Yardımcısı Bulut Bozan, Parti Meclis Üyesi ve Genel Sekreter Danışmanı Erdem Bircan, Parti Meclis Üyesi Ahmet Özalp, Parti Meclis Üyesi Ufkun Doğan ve Genel Başkan Danışmanı Osman Kurtuluş ve partililer katıldı. Memleket Partisi İl Başkanı Oktay Bozkurt ise babasının vefatı nedeniyle daha önceden planlanan bu basın toplantısına katılım sağlayamadı.

memleket-partisi-edirne (1)
“EDİRNE İL TEŞKİLATIMIZ KONUSUNDA ŞANSLIYIZ”
Memleket Partisi Genel Başkan Vekili ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Gaye Usluer, “Edirne il teşkilatımız konusunda şanslıyız. Bizim için Trakya illeri gözde illerimiz. Genel başkanımızın bağı Trakya ile bağı çok fazla biliyorsunuz o da adeta Trakya’nın içerisinden bir kişi. Bu bizim için bir avantaj, tanınan, sevilen ve güvenilen bir kişi olması. Öte yandan Trakya illerimizdeki yurttaşlarımızın aydın kişiler olması, eğitimleri ve her daim aydınlık tarafta yer almaları bizim de işimizi kolaylaştırıyor” dedi.

memleket-partisi-edirne (4)

“EDİRNE’DE İL BAŞKANIMIZLA, YÖNETİCİLERİMİZLE HIZLI AMA DOĞRU BİR SÜRECİ YÖNETTİK”

Prof. Dr. Usluer, “Örgütlenme işin en zor kısım yeni bir siyasi parti kurulduğunda. Çünkü insan kaynağına ihtiyacımız var öncelikle ve ardından da finans kaynağına ihtiyacımız var ama biz finanstan önce insan kaynağı diyoruz. Bu anlamda Edirne’de il başkanımızla yönetimdeki arkadaşlarımızla, ilçe başkanlarımızla hızlı ama doğru bir süreci yönettik. Bu anlamda iddialıyız. Edirne’de ve Tekirdağ’da iş rayını oturdu. Onun için ben bir kez daha sizin huzurunuzda teşekkür ediyorum ve buradan şöyle bir iddialı söylemde bulunmak istiyorum. Trakya illerinde dengeleri değiştireceğiz” dedi.

Haber & Foto: Koray Ustabaşı

memleket-partisi-edirne (2)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği