Telefon
WhatsApp
Merve ve Fuat’ın Mutlu Günü

Kocasinan Mahallesi’nden faaliyet gösteren Edirne’nin sevilen işadamlarından Arda Unlu Mamuller Ekmek Fırının sahibi Gürsel - Fikriye Koçer çiftinin oğulları Fuat ve Özen - Ali Öke çiftnin kızları Merve Irmak Düğün Salonlarında (Salon Armoni) düzenlenen düğün törenin ile ömür boyu hayatlarını birleştirdi.

merve-fuat (15)

Saat: 19.00'da başlayan Düğün töreninde Merve ve Fuat çifti aileleri ile birlikte Salonun girişinde davetlileri karşılayıp hoşladı. Bekarlığa tamamen veda ettiği gün olarak ilan edilen düğün gününde Damat Fuat’a arkadaşları tarafından yapılan “SEVERİDİK - 24.12.2022” yazılı Damat fotoğraflı yaka kartları davetlilerinde ilgi odağı oldu.

merve-fuat5

Babası Gürsel Koçer’in zaman zaman duygu dolu anlar yaşadığı düğün töreninde Merve ve Fuat Çifti’nin göz kamaştıran şıklığı dikkatlerden kaçmadı.Yoğun katılımın yaşandığı Düğün Töreninde davetliler muhteşem bir gece yaşadı.

merve-fuat (7)
Gecede ilk olarak nikah töreni gerçekleşti. Merve ve Fuat Çifti davetliler huzurunda ömür boyu mutluluk için birbirine “evet” dedi. Daha sonra genç çift ve davetliler, yöreye özgü oyun havaları ile Özel Sanatçıların eşliğinde unutulmaz bir gece yaşayarak doyasıya eğlendi.

merve-fuat (11) merve-fuat (13) merve-fuat (14) merve-fuat (7) merve-fuat (16) merve-fuat (9) merve-fuat (12) merve-fuat (8) merve-fuat (6) merve-fuat (5) merve-fuat merve-fuat (2) 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği