Telefon
WhatsApp
MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan'dan Çiftçiye Tarlanızı satmayın Uyarısı
davetiye

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan; “Onlar Amerika’ya icazet almaya gitti, bizse Avarız köyünde sizden icazet almaya geldik.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin  Talimatları Doğrultusunda “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” kapsamında  Edirne Avarız köyünde çiftçiye seslenen  MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan Ülkenin durumunun vahim olduğuna dikkat çekerek, “Türkiye bir Pandemi  değil Dünya bir Pandemi süreci yaşadı. Ardından da Dünyada Suriye Savaşları ile birlikte hemen ardından hiç beklenmeyen bir şekilde Ukrayna-Rusya Savaşı başladı. Bu savaşın içinde savaşın tarafı olmak zordu. Savaşta tarafsız olmakta zordu. Ama Türkiye bir zoru başardı, hem Ukrayna hem de Rusya ile konuşabilen Dünyadaki tek ülke oldu. MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Cumhur ittifakının temellerini attı.  Onlar Amerika’ya icazet almaya gitti, bizse Avarız köyünde sizden icazet almaya geldik. Biz başkalarından değil, Türk milletinden icazet alırız. Bu ülkeyi yönetmek için biz bu memleketin evlatlarına güveniriz.” dedi.  

“KÖYLÜYE TARLALARINIZI SATMAYIN ÇAĞRISI”

Son dönemde bazı zenginlerin dışarından gelip Trakyalı çiftçiden tarla almaya çalışanlara 1 dönüm tarlanızı dahi satmayın çağrısı yapan MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan; “Bir ziraat mühendisi kardeşiniz olarak buradan herkese sesleniyorum; “1 dönüm dahi olsa arazinizi sakın satmayın. Bugün eğer Dünyanın en büyük zenginleri toprak alma derdine düşmüşse, size atalarınızdan ve dedelerinizden kalan o topraklar inşallah çocuklarınıza ve torunlarınıza da yadigar kalacak. Bu memleket tarım memleketidir ve geleceğin mesleğinin de tarım olacağını buradan ifade ediyorum. Çünkü artık Pandemi döneminde o  insanlar paranın yenemeyecek bir şey olduğunu anladılar. Ve o gün herkes makarnanın, pirincin, bulgurun, nohutun peşine düştü."dedi.

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği