Telefon
WhatsApp
MHP’nin Milletvekili Profili Edirne’de nasıl olacak?
davetiye

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Talimatları Doğrultusunda “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” kapsamında  Edirne’de çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunan MHP Kurmayları, basın mensupları ile bir araya geldi.  MHP İl Binasında düzenlenen basın toplantısına MHP MYK Üyeleri İlknur Fidan, Doç. Dr. Burhan Coşkun, Murat Tuna, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan ve il teşkilatı birlikte basın mensupları katılım sağladı.

Gündeme dair çeşitli açıklamalarda bulunan MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, bir soru üzerine MHP’nin 2007 yılından bu yana Edirne’den Milletvekili çıkaramadığını ve önümüzdeki seçimde en az 1 milletvekili çıkaracaklarına yürekten inandığını söyledi.

Seçim takviminin henüz işlemediğini ifade eden Başkan, “Seçim takvimi işlediği andan itibaren aday adaylarımızın başvuruları alınacak ve teşkilatımızın da görüşleri alınarak, genel merkezimizde bir değerlendirme yapılarak son karar Genel Başkanımızın imzasıyla verilecektir. En son 2007 seçimlerinde Edirne’den milletvekili çıkaran MHP’nin önümüzdeki seçim sürecinde yeniden milletvekili çıkaracağına inancımız tamdır. Toplum çok önemli bir kısmı düşünce olarak aydın insanlardan oluşan bir yapısı vardır ve Türkiye’nin gerçeklerini görüp MHP’ye Edirne’de milletvekilliği vereceklerine ben gönülden inanıyorum. “ dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği