Telefon
WhatsApp
Murat Er Milletvekili Adaylığını açıkladı

Türkiye Değişim Partisi Edirne Milletvekili adaylığını açıklayan Murat Er yaptığı açıklamada:

Saygıdeğer Vatandaşlarımız;

Bilindiği gibi ülkemiz bir seçim sürecine girmiş bulunmaktadır. Yapılan açıklamalar doğrultusunda 14 Mayıs 2023 tarihinde bir seçim öngörülmektedir. Yapılması öngörülen tarihteki bu seçimlerde şu anda İl başkanlığını yürütmüş olduğum Türkiye Değişim Partisinden Edirne Milletvekilliği için aday adaylığımı ilan etmek ve tüm kamuoyu ile paylaşmak isterim. Önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz bir kahvaltı ile tüm basın mensuplarını ağırlayıp konu ile ilgili bir açıklama yapacağım.
Ülkemizin son yıllarda içinden geçmiş olduğu sıkıntılı dönem yeni bir iktidarın gerekliliğini bariz bir şekilde ortaya koymuştur ve bu yeni iktidarda Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül liderliğindeki Türkiye Değişim Partisi olacaktır. Kurulduğundan beri halkın yanında ekonomik milliyetçi çizgisinde ülkenin sorunları için siyasi tecrübesi ve fikirleri ile ülkemizi en iyi yönetecek ve içinde bulunduğu gerek ekonomik gerek sosyal sıkıntılardan kurtarabilecek tek lider olduğunu göstermiştir. Bununla birlikte kadroları ve gittiği her yerde sevgi seli ile karşılanması da bu seçimlerin galibinin Türkiye Değişim Partisi olacağının habercisidir.
Bizlerde Türkiye Değişim Partisinin Edirne teşkilatı olarak ülkemiz için, Edirne’miz için önümüzde ki bu seçim süreci boyunca çalışacak ve ilimizde partimizin bu seçimden zaferle çıkması için gerekli tüm adımları atacağız. Malumunuz Edirne bir mahrumiyet bölgesi halini aldı. Mevcut iktidar ilimizden beklediği ölçüde oy almadığı için ya da belediyesi olmadığı için her zaman üvey evlat muamelesi yapmakta, mevcut muhalefet ise Edirne’nin yıllardır koşulsuz destek verdiği bir parti olmasına rağmen sadece seçimden seçime Edirne’yi hatırlamaktadır. Edirne’miz ve Edirne halkımız bunları hak etmiyor. Hizmeti hak ediyor, Avrupa’ya açılan kapımız olarak modernliği hak ediyor, iş olanaklarını hak ediyor, en iyi sosyal olanakları hak ediyor, ekonomik refahı ve yatırımları hak ediyor. Biz bunlar için adayız Edirne’ye hak ettiklerini vermek ve unutulmuş hizmet almamış kaderinden kurtarmak için adayız.
Saygıdeğer vatandaşlarımız; önümüzde ki günlerde Edirne ile ilgili projelerimizi sizler ile paylaşacağız. Biz siyaset yapmak için değil Edirne için hizmete aday olduğumuzu eğitimde, sağlıkta, imarda, yatırımda, sosyal alanlarda, öğrenciler ile ilgili, çalışanlar ile ilgili, emekliler ile ilgili, çocuklar ile ilgili, kadınlar ile ilgili tüm planladıklarımızı projelerimizi siz değerli vatandaşlarımıza sunacağız. Biz sizi yönetmek için değil sizin vekilliğiniz için adayız. Tüm Edirne olarak Ankara’da olacağız. Şimdiye kadar yapılmış olan ve yapılmamış olan her şeyi bu seçim sürecinde vatandaşlarımıza anlatacak ve sağcı solcu deği,l ülkücü devrimci değil, muhafazakâr modern değil, Edirne olarak tek yürek olarak ilimiz için yapılması gereken ne varsa hepimiz kucaklaşarak ortaya koyacağız.
Yakında açıklamamalarımız ile Edirne’de çok şeyin değişeceğini hep birlikte yaşayacağız. Daha güzel bir Edirne için el ele gönül gönüle…" ifadelerine yer verdi. 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği