Telefon
WhatsApp
Özel Edirne Koleji öğrencileri dünyaca ünlü ressamların eserlerini canlandırdılar
davetiye

"Sanat Her Yerde" teması ile yola çıkan Edirne koleji öğrencileri "Canlı Resim Sergisi" ile Edirne halkına görsel bir şölen yaşattılar. Öğretmenlerin öğrencileriyle birlikte ünlü ressamların eserlerini canlandırma çalışmaları başta sosyal medya olmak üzere tüm kamuoyu tarafından büyük beğeni topladı. Görsel sanatlar zümresi öğretmenleri Gülşen Güney ve Cüneyt Çiçekyetiştiren önderliğinde öğrencileriyle birlikte hazırlanan atık kutulardan Vincent Van Gogh Odası maketi yapıldı. Maket içerisinde bulunan pencereden ise Van Gogh tablosu görülüyor.
Görsel sanatlar zümresi öğretmenleri Gülşen Güney ve Cüneyt Çiçekyetiştiren gazetemize yaptığı açıklamada; “Sanata ve eğitime emek veren başta bu başarılı öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi candan kutluyoruz.” ifadelerine yer verdiler.

EDİRNE-KOLEJİ EDİRNE-KOLEJİ10 EDİRNE-KOLEJİ11 EDİRNE-KOLEJİ12 EDİRNE-KOLEJİ13  EDİRNE-KOLEJİ14 EDİRNE-KOLEJİ15 EDİRNE-KOLEJİ16 EDİRNE-KOLEJİ17 EDİRNE-KOLEJİ18 EDİRNE-KOLEJİ2EDİRNE-KOLEJİ4 EDİRNE-KOLEJİ5 EDİRNE-KOLEJİ6 EDİRNE-KOLEJİ7 EDİRNE-KOLEJİ8 EDİRNE-KOLEJİ9 EDİRNE-KOLEJİ3 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği