Telefon
WhatsApp
Saadet Partisi’nden Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Av. Tekin Mesajında; “I. Dünya Savaşı akabinde haritaların yeniden dizayn edildiği, coğrafyamızın emperyalist işgallerle tahakküm altına alınmaya çalışıldığı en zor günlerde aziz milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı emperyalizmin planlarını altüst etmiştir.

İstiklal mücadelemizin neticesinde ortaya çıkan bu tablo Cumhuriyet ile taçlandırılmıştır. Bu sebeple Cumhuriyet demek mevcut dünya düzenine karşı bir duruş sergilemek demektir. Cumhuriyetin altında yatan en derin manalardan birisi budur” şeklinde konuştu.

Cumhuriyetin bir diğer manasının ise aziz milletimizin bir ve beraber olmasına vurgu yapan Av. Sinan Tekin, “Nitekim Cumhuriyet’in ilan edildiği şartlar ve tarihi atmosfer açısından bakıldığında, hiçbir ayrıma tabi tutulmaksızın bütün milletimizin bir araya geldiği açık bir şekilde görülmektedir. Bu sebeple biz Cumhuriyet’i emperyalist tahakküme karşı kararlı ve onurlu bir duruş, bu coğrafyaya ayrılık tohumları ekmek isteyenlere karşı birlik ve beraberlik olarak görüyor ve anlıyoruz” açıklamasını yaparak, “Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyorum.” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği