Telefon
WhatsApp
 Sarıgül, hangi ittifaka yeşil ışık yaktı?

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Kurmayları ile birlikte Edirne’de düzenlediği basın toplantısında  mayıs ayında gerçekleşecek olan Genel seçimlerde partisinin izleyeceği yol haritası hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Millet ittifakı ile ilgili açıklama yapan Sarıgül; “Sayın Kılıçdaroğlu millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayıdır. Bütün siyasi partilerle görüşmesini ve destek istemesini de ben doğal olarak karşılıyorum. Bizim görüşlerimize ve katkılarımıza ihtiyaç duyar  ve bu yönde bir talebi olursa tabii ki sayın Kılıçdaroğlu ile görüşürüz. Bizim sayın Kılıçdaroğlu ile gerçekleşen görüşmelerimiz her zaman olumlu ve verimli olmuştur. Bu görüşmeler ülkemizin de yararına olmuştur.  Biz sorun değil çözümün bir parçası olan bir siyasi partiyiz. Koltuk peşinde koşmayız. Ama Türkiye Değişim Partimizin de teşkilatlarını onare  edecek,  ve bütün teşkilatlarımızı kucaklayacak bir yapı içerisinde  çalışmalarımıza devam etmemiz lazım. Partimizin ve halkımızın beklentilerinin  ne olduğunu biz biliyoruz. Bu sorumluluk duygusu içerisinde mutlaka  hareket edeceğiz ve Türkiye Değişim Partisi sorunun parçası değil inşallah çözümün parçası olacak.” Dedi.

 

Cumhur ittifakı ile ilgili görüşlerini de dile getiren Sarıgül; “Türkiye Değişim Partisi olarak devletimizi yönetmeye talip bir siyasi partiyiz. Ülkemizin içeride huzurlu, dışarıda da onurlu olmasını isteyen bir siyasi partiyiz. TDP kendinden son derece emin bir siyasi partidir. Görüşlerimiz farklı da olsa bütün siyasi partilerle görüşürüz ve bütün siyasi partilere kapımız açıktır.” Dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği