Telefon
WhatsApp
SAVA ESTETİK KAPILARINI EDİRNE’DE AÇTI
davetiye

  Şükrüpaşa Mahallesi Ahmet Yalçın Sarıgöl Caddesi Badem Çocuk Evi Alt Katında hizmet verecek olan SAVA Estetik, Kadın Girişimci Hande Zeynep Turan’ın ev sahipliğinde düzenlenen açılış töreni ile kapılarını açtı.

 Açılış kurdelesi kesim töreni öncesi basın mensuplarına tesisi gezdiren ve faaliyetleri ile ilgili açıklamalarda bulunan işletme sahibi Hande Zeynep Turan, kadın istihdamının önemine değinerek, “Eğitim sektöründen sonra farklı bir sektöre geçmiş bulunmaktayız. Bildiğiniz gibi güzellik günümüzde bayanların vazgeçemediği bir sektör.

SAVA-estetik-fıt-center26 (10)

“Edirne’de yenilikçi bir zayıflama sistemi ile sektöre giriş yapıyoruz.”

Biz SAVA Estetik olarak bu sektörde bir öncü olmak istedik. Bir bayan her türlü güzelleşme ihtiyacı duyduğu şeylerle ilgili tek gün içerisinde her şeyini yapabileceği bir merkez olsun istedik. Merkezimizde zayıflamadan tutunda tırnak bakımı, cilt bakımı, ayak bakımı ve zayıflama ünitelerimiz bulunmaktadır. Edirne’de yenilikçi bir zayıflama sistemi ile sektöre giriş yapıyoruz. Vakumlu zayıfla cihazlarımız ile çok güzel kaloriler verilebilecek. Devamında da Bölgesel cihazlarımızla vücutlarında bir şekillendirme yapıp bayanlarımızın güzelliğine daha da güzellik katarak merkezimizden uğurluyoruz.” dedi.

Çirkin bayan yoktur, kendine bakmayan bayan vardır diyerek sözlerine devam eden Turan; “Bence her bayan kendine bakarsa çok çok daha güzel olacaktır diye düşünüyorum. Bunun için bütün bayanlarımızı merkezimize bekliyoruz.”dedi.

Hande Zeynep Turan ve ekibinin, kırmızı kurdele ve pasta kesiminin ardından alkışlar açılış sona erdi.

SAVA-estetik-fıt-center26 (11)SAVA-estetik-fıt-center26 (2)SAVA-estetik-fıt-center26 (5) SAVA-estetik-fıt-center26 (4) SAVA-estetik-fıt-center26 (3)SAVA-estetik-fıt-center26 (6)SAVA-estetik-fıt-center26 (9) SAVA-estetik-fıt-center26 (8) SAVA-estetik-fıt-center26 (7)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği