Telefon
WhatsApp
Serpil Tütüncü Güven Tazeledi. “BEYAZ BİR SAYFA AÇTIK VE HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

İYİ Parti Edirne İl Kongresi’nde mevcut başkan Serpil Tütüncü delegelerin tam desteğiyle ve büyük bir farkla güven tazeleyerek yeniden İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı görevine seçildi.

iyiparti-edirne-il-kongresi (8)

Edirne’de adeta bir şölen havasında gerçekleşen İl Kongresinde 3 aday yarıştı.  Irmak Düğün Salonları Salon Melodi’de  gerçekleşen Kongreye  İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan çakırlar, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, Merkez İlçe Başkanı Serpil Balcı Gören, İpsala İlçe Başkanı Gülçin Gürkan ve İlçe teşkilatı, Meriç İlçe Başkanı Ömer Ergin ve ilçe teşkilatı, İlçe Başkanları, Edirne Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Arabacı, parti delegeleri ve üyeler katıldı.

iyiparti-edirne-il-kongresi (4)

“EDİRNE’DE DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANDI”

Demokrasi şöleninin yaşandığı Kongrede Salonu dolduran yüzlerce partili sandık başına giderek oyunu kullandı.  Kayıtlı 597 delegeden 522 delegenin oy kullandığı kongrede seçime mavi liste ile giren Nevzat Gür kaynak 12 oy, sarı liste liste giren Alpay Alpagut Engin 125 oy, beyaz liste ile giren mevcut Başkan Serpil Tütüncü 376 oy alarak Güven tazeledi.

iyiparti-edirne-il-kongresi (12)

 Delegelerin büyük desteği ile 376 oy olarak yeniden Güven tazeleyen Serpil Tütüncü’yü  kongre sonrasında parti üyeleri tebrik ederek, yeni bir beyaz sayfanın açıldığı güne de tanıklık etmenin sevincini yaşadı.

Seçim sonunda adayları sahneye davet eden İYİ Parti Kırklareli Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Kürşad Yamaner’in çağrısı üzerine sahneye gelen  Alpay Alpagut Engin ve Serpil Tütüncü  parti üyelerine konuşma yaptı.

 İlk Konuşmayı yapan Alpay Alpagut Engin; “Kavgasız ve gürültüsüz bir seçim süreci yaşadığımız için mutluyuz. Yapacak bir şey yok. Serpil hanımı tebrik ediyoruz” dedi.

iyiparti-edirne-il-kongresi (5)

“BEYAZ BİR SAYFA AÇTIK VE HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

Daha sonra konuşan Başkan Serpil Tütüncü; “Bu süreçte hiçbir zaman yanımızdan ayrılmayan ilçe başkanlarımıza ve il delegelerimize çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Beyaz bir sayfa açtık ve herşey çok güzel olacak. Yılmayacağız ve yorulmayacağız hep beraber kazanacağız.” Dedi.

Konuşmaların ardından Davul zurna eşliğinde salonda kutlama yapan partililer Başkan Serpil Tütüncü önderliğinde Edirne’de yeni bir beyaz sayfa açmanın coşkusunu hep beraber yaşadı.

iyiparti-edirne-il-kongresi (21) iyiparti-edirne-il-kongresi (22) iyiparti-edirne-il-kongresi (20) iyiparti-edirne-il-kongresi (24) iyiparti-edirne-il-kongresi (23) iyiparti-edirne-il-kongresi (19) iyiparti-edirne-il-kongresi (18) iyiparti-edirne-il-kongresi (17) iyiparti-edirne-il-kongresi (13) iyiparti-edirne-il-kongresi (15) iyiparti-edirne-il-kongresi (14) iyiparti-edirne-il-kongresi (11) iyiparti-edirne-il-kongresi (7) iyiparti-edirne-il-kongresi (6) iyiparti-edirne-il-kongresi (10) iyiparti-edirne-il-kongresi (9) iyiparti-edirne-il-kongresi (2)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği