Telefon
WhatsApp
Sinan Tekin; “Saadet Partisi kadroları olarak biz ruhen ve fiziken seçimlere de iktidara da hazırız.”

10 Ocak Çalışan gazeteciler Günü “BASIN EMEKÇİLERİ BULUŞMASI” kapsamında Basın mensuplarına konuşan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Sinan Tekin; “Saadet Partisi kadroları olarak biz ruhen ve fiziken seçimlere de iktidara da hazırız. Ülkemizde Önce zihniyet değişikliğine ihtiyacımız var. Yeni yüzyılı inşa edebilmemiz için yen bir anlayışa yeni bir iktidara ihtiyaç vardır. Yeni yüzyıl israf ve yolsuzluğun kökünü kazıdığımız bir dönem olmalıdır. Omuzlarımızda olan büyük sorumluluğun farkındayız. Biz Milli Görüş liderimiz rahmetli Erbakan hocamızdan aldığımız ilhamla milli görüş davasını başarıya ulaştıracağımıza tüm teşkilatımızla birlikte inanıyoruz.” Dedi.

saadet partisi

10 Ocak Çalışan gazeteciler Günü nedeniyle Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı basın mensupları ile “BASIN EMEKÇİLERİ BULUŞMASI” kapsamında kahvaltıda bir araya geldi. Kusursuz bir organizasyona ev sahipliği yapan Saadet Partisi Basın Emekçileri Buluşmasında salonda bulunan Dev Led Ekran'da yayınlanan "Bir Şehir Düşün ki..." Edirne Kısa Tanıtım Filmi ve Saadet partisi tanıtım müziği büyük beğeni topladı. 

selim kaya

 

Açılış Konuşmasını yapan İl Tanıtım, Medya ve Siyasi İşler Başkanı Selim Kaya: “Toplumu doğru bilgilendirme görevini yürüten gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyoruz. Türkiye'nin kültürel zenginliğini yansıtan medyası ne kadar etkin ve yaygın olursa ve sesi ne kadar güçlü çıkarsa demokrasimiz de o derece güçlü olacaktır. Bununla birlikte milletimizin talep ve beklentileri de o derece hükümete devlete yansıyacaktır. Dolayısıyla medya ve özellikle gazeteciler size sizde sesiz çoğunluğun sesi olmaya devam ettikçe demokrasimiz güçlenmeye devam edecektir.” Dedi.

“AMBARGO VE KISITLAMALAR BASIN ÇALIŞANLARI ÜZERİNDEN KALDIRILMALIDIR”

Son zamanda basın üzerine konan ambargo ve kısıtlamalara dikkat çeken Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Haber peşinde koşan, kamuoyunun doğru, ilkeli , adil, objektif ve anında bilgilendirilmesi için görevlerini fedakarca yerine getirme gayretiyle emek sarf eden tüm gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutluyorum. Basın kamuoyu ile yöneticiler arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Siyasilerin denetlenebilir olması açısından basın bu noktada çok mühim bir vazife üstlenmektedir. Bağımsız bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri, özgür, bağımsız ve ilkeli bir basın anlayışıdır. Basın mensupları ve kuruluşlarının bazı durumlarda sansüre, baskıya, şiddete ve haksız muamelelere maruz kalması kabul edilemez. Basın sektörü bu tarz yıldırma politikalarına maruz bırakılmamalıdır.” Dedi.

saadet-partisi-sinan-tekin


“2023 yılı Türkiye'nin, 2024 yılı Edirne'nin değişim ve dönüşüm yılı olacaktır.”


Seçimlere 6 ay gibi kısa bir zaman kaldığını ifade eden Tekin; “Saadet partisi olarak çalışmalarımıza daha hız verdik. Son hazırlıklarımızı da gözden geçiriyoruz. Aynı zamanda hem masa başında hem de sahada aktif bir şekilde çalışıyoruz. Saadet Partisi kadroları olarak biz ruhen ve fiziken seçimlere de iktidara da hazırız. Ülkemizde Önce zihniyet değişikliğine ihtiyacımız var. Yeni yüzyılı inşa edebilmemiz için yen bir anlayışa yeni bir iktidara ihtiyaç vardır. Yeni yüzyıl israf ve yolsuzluğun kökünü kazıdığımız bir dönem olmalıdır. Yeni yüzyıl yapacaklarımız kadar, yapmayacaklarımızla da inşa edilecektir. Saadet Partisi Yeni yüzyılda yapacaklarının yanında yapmayacakları ile de vizyonunu ortaya koyan bir partidir. Saadet Partisi kendi sesi ile de konuşan ve aynı zamanda herkesle konuşabilen bir partidir. İnşallah 2023 yılı Türkiye'nin, 2024 yılı Edirne'nin değişim ve dönüşüm yılı olacaktır. Omuzlarımızda olan büyük sorumluluğun farkındayız. Biz Milli Görüş liderimiz rahmetli Erbakan hocamızdan aldığımız ilhamla milli görüş davasını başarıya ulaştıracağımıza tüm teşkilatımızla birlikte inanıyoruz.” Dedi.

“Kararlıyız ve hep birlikte başaracağız.”


Türkiye'de bir dönemin artık kapandığını ve yeni yılla birlikte yeni bir dönemin başladığına dikkat çeken TEKİN; “ Bu yeni başlangıcı önümüzdeki günlerde yapılacak seçimler sonucunda taçlandıracak ve siyasi ve toplumsal hayatımıza yeni bir nefes aldıracağız. Kararlıyız ve hep birlikte başaracağız. Önce 85 milyon insanımızın insanca yaşam şartlarına kavuşacağı, yaşanabilir bir Türkiye ve yeniden bir Türkiye'yi inşa edecek, ardından da tüm insanlığın huzur ve barış içerisinde yaşayabileceği yeni ve adil bir dünyayı kurmak için mücadelemize devam edeceğiz.” Dedi.

saadet-partisi--mustafa-iris

“SİYASİ PARTİLER BİRBİRLERİNİN DÜŞMANI DEĞİLDİR, BİRBİRLERİNİN RAKİPLERİDİR”


Daha sonra Saadet Partisi Genel İdare Kurul üyesi ve Edirne İl Sorumlusu Mustafa İriş, Siyasi partilerin birbirlerinin düşmanı olmadığını ifade ederek; “Siyasi partiler birbirlerinin rakipleridir. Bunları bir hizmet ve bayrak yarışı olarak algıladığımız zaman daha iyiyi daha güzelini nasıl yapabilirizin bir mücadelesi olduğunu kabullendiğimiz zaman bakış açımız farklı olacaktır. Saadet Partimizde yıllardan beri vermiş olduğumuz mücadelenin temelinde bu vardır. Bakın 80 milyon insanımız bu memleketin evladıdır. Bakın o zaman bizi ayıran nedir? Birbirimizi iten kakan ötekileştiren nedir? Neyi paylaşamadık?... İşte bu ve bunun gibi pe çok soruyu sorulmasına zemin açmak perde aralamak için 40 yıldan beri mücadele ediyoruz.” Dedi.

saadet partisi2

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği