Telefon
WhatsApp
Tercan, MHP ve Cumhur İttifakı her yerde, her gönülde, her dilekte

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan yaptığı açıklamada; “Vatandaşı aptal yerine koyan Altılı masa, masanın altındaki HDP/PKK'yı vatandaş görmüyor sanıyor… Millet derler, halk derler, oy isterler. Lakin hep kendilerini akıllı; milleti, halkı aptal zannederler…
Altılı masa imiş! İyi de Yedinci nerede? HDP-PKK nerde? Masanın altında. Ama halka diyorlar ki, HDP ile birlikte değiliz. Öyle ya Millet-Halk aptal.. Bu dolmayı yutar sanıyorlar. Seçimler geliyor göreceğiz..
Yiğitlik Türk'ün töresinde vardır. Savaşçı millettir Türkler. Asker askere savaşmasını iyi bilirler. Ve de savaşı bile kuralına göre yaparlar. Sivile, kadına, bebeğe, yaşlıya, düşküne düşman saflarında dahi olsa zarar vermezler. Yiğitliğin, insanlığın kuralı budur.
Peki kahpeliğin kuralı nedir? Kalleşliktir… Şerefsizliktir… Acımasızlıktır.. PKK bunun en açık örneğidir…
Mehmetçik Irak'ta, Suriye'de ve Türkiye'de inlerine girdi. Ne yaptılar? Arkalarına bile bakmadan kaçtılar. Hele hele hendek olayları sırasında kadın giysileri ile kaçışları hala zihinlerdedir.
Çünkü; savaşçı değidir bu alçaklar.. Bu soysuzlar korkak bebek katilleridir.. Karanlıklara gizlenirler.. Kahpe pusular kurarlar.. Alçakça cinayetler işlerler…
Bunlardan hesap soruluyor.. Sorulmaya devam da edilecek. Türk'ün kanı yerde kalmaz. Türk intikamını mutlaka alır.
Bir mesele daha var. Belki bu konu daha da önemli. PKK'nın uzantısı HDP'ye ne olacak?
* HDP'yi meclise taşıyan CHP ve diğerlerine ne olacak?
* Kravatlı şehir teröristleri ne olacak?
* Tarih önünde nasıl hesap verecekler?
* Şehit ailelerinin yüzüne nasıl bakacaklar?
Şimdi diyeceksiniz ki; Onlarda yüz mü var? O da doğru.. Utanacak yüzü olanlar, Türk Milleti'nin dününe, bugününe, yarınına karşı zerre kadar sorumluluğu olanlar asla böyle davranmazlar.
Öyleyse; Bekleyip görsünler.. Bu millet PKK ile birlikte onlardan da hesap soracak!
Hem sandıkta ve hem de tarih önünde!
Yiğitlik, er meydanında belli olur. Zor süreçlerden geçtiğimiz dönemlerde, yok etme senaryolarının yağmur gibi üzerimize yağdığı zamanlarda; köşesine çekilmeyen, yanlışa sapmayan, kaçmayan, uzak durmayan, Partisine ve Davasına sarılanlardan Allah razı olsun...
MHP ve Cumhur İttifakı her yerde, her gönülde, her dilekte… Durmuyoruz, durmayacağız. MHP çalışıyor, 2023’ün kutlu çağrısını yapıyor… Cumhur İttifakı önde gidiyor, geleceği ihya ve inşa ediyor…” ifadelerine yer verdi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği