Telefon
WhatsApp
TÜKETİCİ HAKLARI  KİTAPÇIĞI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI.

Edirne Valiliği Ticet İl Müdürlüğü tarfından bastırılan "Tüketici Hakları kitapçığı" geniş ve kapsamlı içeriği, önemli konu ve yazıları ile dikkat çekti. 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü ve 15-21 Mart Tüketiciyi Koruma Haftası Koruma kapsamında tüketicilerin bilgilendirilmesi, farkındalıklarının arttırılması, yasal hakları kullanmalarının özendirilmesi hususlarında yardımcı olmak adına Ticaret İl Müdürlükleri tarafından bilgilendirme, eğitim, tanıtım vb. faaliyetler düzenlendiğini ifade eden İl Tİcaret Müdürü Mahmut Altun; "Bu kapsamda Edirne Ticaret İl Müdürlüğü tarafından “Tüketici Hakları Kitapçığı” hazırlanmıştır.

mahmut altun (1)

Kitapçıklar, eğitimin temel taşları olan öğretmenlerimiz ve onların aracılığıyla öğrencilerimizin istifade etmesi için Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilimiz genelindeki tüm orta öğretim kurumlarına dağıtıldı." dedi. 

kitapcik

Baştan sona önemli konu ve dikkat çeken bilgileri ile vatandaşa hakları konusunda yol gösterici rol üstlenen "Tüketici Hakları Kitapçığının İçeriğinde
* Tüketici Hakem Heyetleri
* Fiyat Etiketleri
* Satış Sonrası Hizmetler
* Ayıplı Mal
* Mesafeli Sözleşmeler, İlgili Satıcı/sağlayıcıları
* Paket Tur Sözleşmeleri
* Devre Tatil ve Devre Mülk Sözleşmeleri
* Aldatıcı Reklam
* Abonelik Sözleşmeleri
* Cayma Hakkı
* İş Yeri Dışında Kurulan Sözleşmeler
* Fiyat Etiketi Örnekleri gibi önemli konuların yer aldığı Tüketici Hakları Kitapçığı geniş ve kapsamlı içeriği ile dikkat çekiyor.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği