Telefon
WhatsApp
TÜRSAB TRAKYA BTK’DAN PRİZREN’E İNFO GEZİSİ

TÜRSAB Trakya BTK, 3-4-5 Mart Tarihlerinde Prizren Belediyesi ile ortaklaşa düzenlemiş olduğu Kosova İnfo Gezisini gerçekleştirdi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Trakya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Egemen Aydın; “Bölgemizdeki seyahat acentaları ile birlikte çok yararlı geçen bir tanıtım gezisi oldu. Üç gün boyunca Kosova'yı karış karış gezdik, yemeklerini tattık, diğer turizm paydaşlarımız ile birlikte b2b görüşmelere katıldık.
Yoğun fakat oldukça yararlı geçen infomuzda bizlere ev sahipliği yapan Prizren Belediyesine, Belediye Başkanı sayın @totajshaqir
'a, Belediye Başkan Yardımcısı, Meclis Başkanı ve çok kıymetli dostum sayın Levent Buş 'a, T.C Prizren Başkonsolosu Sayın Celal Doğan'a, bizleri evimizde hissettiren My Hotel ve Classic Hotel Personeline, bizlere sabırla ve gülen yüzüyle rehberlik eden Fatime A Uka'ya, bizlerle seyahat eden basın emekçilerine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim
Kardeş ülke Kosova'ya bundan sonra daha sık gelecek, TÜRSAB olarak bölge turizmine destek vermeye tüm gücümüzle devam edeceğiz.” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği