Telefon
WhatsApp
ÜMİT KARANFİL, TİCARET BORSASI SEÇİMLERİNDE BİZ DE VARIZ
davetiye

03 Ekim Pazartesi günü Edirne Ticaret Borsası Merkez binasında  gerçekleşecek olan seçimlere “Ben Yok Biz Varız” mottosuyla ve Güçlü bir ekiple  hazırlanan Ümit Karanfil ve ekibi adaylığını açıkladı. Seçime Sarı liste ile gireceklerini ifade eden Edirne’nin sevilen ismi Ümit Karanfil; “Trakya’nın Tahıl ambarı Edirne’de artık değişim zamanı diyerek adaylığımızı açıkladık. Sahaya indiğimizde üyelerimizin ve üreticilerimizin yönetime ulaşamadığını gördük. Bundan dolayı biz tepki olarak aday olmaya karar verdik” dedi.

ÜMİT KARANFİL (2)

 

“BEN YOK  BİZ VARIZ”

Edirne Ticaret Borsası’nın 3 Ekim 2022 Pazartesi günü yapılacak olan meclis asil ve yedek üye seçimleri için mevcut Başkan Özay Öztürk’ün ardından borsa üyesi Ümit Karanfil de aday olduğunu açıkladı. Karanfil, 14 kişilik ekibiyle birlikte Meriç Nehri kenarındaki bir restoranda basın mensuplarıyla bir araya gelerek, Edirne Ticaret Borsası seçimlerinde aday olduğunu söyledi.

ÜMİT KARANFİL (1)

Karanfil, “3 Ekim Pazartesi günü yapılacak olan Edirne Ticaret Borsası seçimlerinin başta üyelerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Yapılacak olan seçimde ben ve arkadaşlarım göreve talip olduğumuzu sizin aracılığınızla kamuoyuna açıklamak istiyoruz. Hedefimiz şeffaf ve ulaşılabilir bir yönetim tarzı geliştirmek. Sahaya indiğimizde gördük ki üyelerimizin ve üreticilerimizin yönetime ulaşamadığını gördük. Bundan dolayı biz tepki olarak bu seçimlere çıktık. Üreticilerimizin ve tüccarlarımızın sorunlarını, onlarla sürekli irtibat halinde olarak anında çözmeyi hedefliyoruz. Borsamızın tüm ünitelerini hep birlikte fikir alış verişi yaparak yöneteceğiz. Basın mensuplarıyla sık sık bir araya gelerek yaptıklarımızı, yapacaklarımızı istişare ederek kamuoyuna aktaracağız” dedi.

ÜMİT KARANFİL (7)

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği