Telefon
WhatsApp
Vali Kırbıyık, Çocuklarımıza Anne Baba Sıcaklığını ve  Şefkatini Yaşatan Ailelerimizi Yürekten Kutluyorum.
davetiye

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık ve eşi Dilek Kırbıyık, 30 Haziran “Koruyucu Aile Günü” nedeniyle, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Musabeyli koruluğunda düzenlenen etkinliğe katıldı.
Etkinlik kapsamında koruyucu aile uygulamasına destek veren Ayşe Kula ile Fatma-Cengiz Bozkurt aileleri Valimiz H. Kürşat Kırbıyık’ı ziyaret ettiler.

vali-kirbiyik-koruyucu-aile-edirne8


Vali Kırbıyık, Edirne’de 70 koruyucu aile bulunduğunu belirterek çocuklarımıza anne-baba sıcaklığını ve şefkatini yaşatan ailelerimizi kutluyorum, Allah onlardan razı olsun dedi.
Musabeyli koruluğunda gerçekleşen şenliğe; Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık ve eşi Dilek Kırbıyık'ın yanı sıra Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, Kurum Müdürleri ile siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları, Jandarma Personeli ve Koruyucu Aileler katıldı.
Vali H. Kürşat Kırbıyık ve beraberindekiler, çocuklarımız ve koruyucu ailelerimiz ile tek tek ilgilenerek, sohbet etti.
Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin koruyucu ailelere gönderdiği mektuplar ailelere takdim edildi.

vali-kirbiyik-koruyucu-aile-edirne5
Çocuklarımız Gönüllerince Eğlendiler
Şenlikte çocuklar ip atlama, halat çekme, çuval yarışı, dans-şiir ve müzik gösterisi gibi etkinliklerle gönüllerince eğlendi.
Şenlik, gerçekleşen yarışmalarda dereceye giren çocuklara madalya verilmesi ve katılan tüm çocuklara hediyelerin dağıtılması ile son buldu.

vali-kirbiyik-koruyucu-aile-edirne6 vali-kirbiyik-koruyucu-aile-edirne4 vali-kirbiyik-koruyucu-aile-edirne3vali-kirbiyik-koruyucu-aile-edirne2 vali-kirbiyik-koruyucu-aile-edirne7 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği