Telefon
WhatsApp
VALİ KIRBIYIK'IN İLK GÜNKÜ MESAİSİ YOĞUN BAŞLADI
davetiye

Göreve başlamasının ardından Selimiye camisini ziyaret eden Vali Hüseyin Kürşat Kırbıyık, devam eden restorasyon çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı ve incelemelerde bulundu.

Vali Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Selimiye Cami ziyareti sonrasında düzenleme çalışmaları tamamlanan Selimiye Cami Çevre ve Kentsel Tasarım, Peyzaj Projesi uygulama alanında incelemelerde bulundu.

VALİ KIRBIYIK’TAN ESNAF ZİYARETİ

Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Selimiye camisinde ve meydanında yaptığı incelemelerin ardından bölge esnafını ziyaret ederek sohbet etti, hayırlı işler diledi.

VALİ KIRBIYIK’TAN ANLAMLI ZİYARET

Vali Hüseyin Kürşat Kırbıyık, eşi Dilek Kırbıyık ile birlikte Nişancıpaşa mahallesinde ikamet eden asırlık çınar 97 yaşındaki Ramazan amcamızı ziyaret etti. Vali Kırbıyık ve eşi Ramazan amca ve ailesi ile bir süre sohbet ederek, kendilerine sağlıklı ve hayırlı ömürler diledi.

Daha sonra Şehit Uzman Çavuş Sercan Gedikli'nin ilimizde ikamet eden ailesini ziyaret eden Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve eşi Dilek Kırbıyık; “Şehit ailelerimiz en kıymetli emanetlerimizdir. Devlet ve millet olarak daima yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz.”dedi.

Vali H. Kürşat Kırbıyık, eşi Dilek Kırbıyık ile birlikte 661 yıllık zengin bir Saray ve Rumeli mutfağına sahip olan Edirne’mizin yöresel gastronomik ürünlerinin tanıtıldığı “Türk Mutfağı Haftası” etkinliğinin açılışına katıldı.

 

 

 

 

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği