Telefon
WhatsApp
Vali Kırbıyık Okul Gezilerine Devam Etti

Edirne Valisi Sayın H. Kürşat Kırbıyık ilimizde eğitim öğretim veren okullara yaptığı gezilerine Faika Erkut Özel Eğitim İlk, Orta ve Meslek Okulu ile Selimiye İmam Hatip Ortaokuluyla devam etti. Vali H. Kürşat Kırbıyık, Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı ile birlikte ilk olarak Faika Erkut Özel Eğitim İlkokulu, Ortaokulu ve Meslek Okulunu ziyaret etti.

vali-okul-gezileri (7)

Okul Müdürü Esra Madalı'dan okul hakkında bilgiler alarak atölyeleri gezdi ve üretilen ürünleri inceledi. Vali Kırbıyık daha sonra Şehit Öğretmen Adnan Tunca Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Hayat Boyu Öğrenme okulunu ziyaret ederek yetkililerden faaliyetlerle ilgili bilgiler aldı. Vali Kırbıyık, okul ziyaretlerinin son durağında Selimiye İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü Fatih Ot' dan okulun fiziki durumu ve eğitim öğretimi hakkında bilgiler alarak devam eden derslere girdi. Vali Kırbıyık sosyal etkinlik alanında öğrencilerle masa tenisi oynadı, atölyeleri gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

vali-okul-gezileri (6)vali-okul-gezileri (5) vali-okul-gezileri (3) vali-okul-gezileri (1) vali-okul-gezileri (2) vali-okul-gezileri (4)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği