Telefon
WhatsApp
Vali Kırbıyık’tan Bayram Ziyaretleri
davetiye

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık ve eşi Hanımefendi Dilek Kırbıyık, kurban bayramı münasebetiyle bayramlaşma ziyaretlerinde bulundu.

vali-kırbıyık-bayram-ziyaretleri
Vali H. Kürşat Kırbıyık, eşi Hanımefendi Dilek Kırbıyık ile birlikte ilk olarak Huzurevine ziyaret ederek yaşlılarımızla bayramlaştı. Huzurevi sakinlerimiz ile tek tek ilgilenerek sohbet eden Vali Kırbıyık ve eşi Hanımefendi Dilek Kırbıyık, ellerini öperek bayramlarını kutladı, uzun ve hayırlı ömürler diledi.

vali-kırbıyık-bayram-ziyaretleri3
Huzurevinin ardında Edirne Çocuk sitesini ziyaret eden Vali Kırbıyık ve eşi Hanımefendi Dilek Kırbıyık, çocuklarımızla bayramlaşarak hediyeler verdi.

vali-kırbıyık-bayram-ziyaretleri5
Vali Kırbıyık ve eşi Hanımefendi Dilek Kırbıyık daha sonra, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Muharip Gaziler Derneğini ziyaret edip bayramlaşarak yapılan dualara katıldı.

vali-kırbıyık-bayram-ziyaretleri6
Vali Kırbıyık, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her zaman emrindeyiz, biz de sizlerin birer evladı sayılırız, ne zaman bir sıkıntıları olursa gece gündüz demeden arayabilirsiniz, biz sizlerin sayesinde bu vatanda huzur içinde yaşıyoruz. Allah sizlerden razı olsun. Şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilerimize Allahtan rahmet diliyorum, gazilerimize ise hayırlı ve sağlıklı ömürler diliyorum, iyi ki varsınız” dedi.

vali-kırbıyık-bayram-ziyaretleri7
Bayramlaşma programına 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Cihanoğlu, Vali Yardımcısı Yusuf Güler, Vali Yardımcısı Ali Uysal, İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Abdulkadir Seri, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş ve il müdürleri katıldı.

vali-kırbıyık-bayram-ziyaretleri9 vali-kırbıyık-bayram-ziyaretleri8 vali-kırbıyık-bayram-ziyaretleri10 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği