Telefon
WhatsApp
Vali Kırbıyık’tan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ziyaret
davetiye

Edirne Valisi H.Kürşat Kırbıyık, Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaretinde Vali Yardımcısı Ali Uysal, Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak ve birim yetkilileri tarafından karşılandı.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde bir değerlendirme toplantısı yapan Vali Kırbıyık; yurt sayıları ve genel durumu, barınan öğrenci sayıları, gençlik merkezleri üye sayıları ve faaliyetleri, kurumun personel durumu ile merkez ve ilçelerdeki spor tesislerinin genel durumu, yatırım faaliyetleri, Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) Müdürlüğü çalışmaları, Valilik destekli projeler ve spor tesislerindeki bakım onarım çalışmaları konularında bilgiler aldı, değerlendirmelerde bulundu.

Vali Kırbıyık’tan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ziyaret (2)
Gençlerimiz için yapılan çalışmaların ve projelerin oldukça kıymetli olduğunu ifade eden Vali Kırbıyık; “Geleceğimiz teminatı olan gençlerimizin gerek kötü alışkanlıklardan uzak tutulması gerekse kişisel gelişimlerine katkı sağlanması anlamında spora yönlendirilmesi önemlidir. Özellikle dezavantajlı bölgelerde yaşayan gençlerimizi, çocuklarımızı sporla buluşturmamız gerekiyor.

Vali Kırbıyık’tan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ziyaret (1)

Gençlerimizin spora kolay ulaşmalarını sağlamalıyız. Aynı zamanda yapılacak projelerin sürdürülebilir olmasını çok önemli bir özellik olarak değerlendiriyoruz. Edirne olarak tesisleşme noktasında belirli bir seviyeye geldiğimiz görülüyor. Ancak asıl değerli olan, bu tesislerden faydalanma oranını en üst seviyeye çekebilmek. Böylelikle gençlerimize yaptığımız yatırımların, spora yaptığımız yatırımların karşılığını nice şampiyonlar çıkartarak alırız diye düşünüyorum.”
Değerlendirme toplantısının ardından tesislerde ve atletizm pistinde incelemelerde bulunan Vali H. Kürşat Kırbıyık, tartan pistte antrenman yapan vatandaşlarımız ve sporcularımız ile bir süre sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

Vali Kırbıyık’tan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ziyaret (4) Vali Kırbıyık’tan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ziyaret (5) Vali Kırbıyık’tan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ziyaret (7) Vali Kırbıyık’tan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ziyaret (6) 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği