Telefon
WhatsApp
Vali Kırbıyık, Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon Merkezinde

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nünde Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezini ziyaret ederek, engelli vatandaşlarımızla bir araya geldi.
Vali Kırbıyık, Uzunköprü Bakım ve rehabilitasyon merkezi ziyaretinde burada kalan engellilerimizin el emeği göz nuruyla yaptığı resim ve el işi ürünlerden oluşan "El Sanatları Sergisi" nin açılışını yaptı.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle düzenlenen etkinlikte rehabilitasyon merkezinde bulunan engelli vatandaşlarımızın kurduğu koronun gösterisini ilgiyle izleyen Valimiz Sn. H. Kürşat Kırbıyık, "sizleri yürekten kutluyorum, gerçekten harika işler başarmışsınız, tebrik ediyorum." dedi.

Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezi (4)
Engelsiz korosunun söylediği şarkılara eşlik eden engelli vatandaşlarımız oyunlar oynadı, gönüllerince eğlendiler. Rehabilitasyon Merkezinde kalan engelli vatandaşlarımızla tek tek ilgilenen, sohbet eden Vali Kırbıyık, birlikte pasta keserek, günün anısına hediyeler verdi. Vali H. Kürşat Kırbıyık’a ziyaretinde TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Vali Yrd. Eyyüp Batuhan Ciğerci, Uzunköprü Kaymakamı Onur Kökçü, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş ve İl Sağlık Müdürü İshak Yıldırım eşlik etti.

Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezi (10) Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezi (9) Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezi (7) Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezi (2) Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezi (3) Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezi (4) Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezi (6) Uzunköprü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma merkezi (8) 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği