Telefon
WhatsApp
Yazgan Milletvekilliği Yolunda

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Meclis Üyesi ve Encümen Üyesi Ahmet Baran Yazgan 28. Dönem Milletvekilliği Adaylığı için Edirne Belediyesi'ndeki görevlerinden istifa etti. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'ne aday adaylığı başvurusunda bulunacağını belirten Yazgan, "Ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile ülkemizin geleceği için çalışmaya adayız" dedi. Yazgan'ın istifasının ardından konuşan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da, "Sevgili yol arkadaşıma hizmetleri için teşekkür ediyor, yolu açık olsun diyorum" ifadelerini kullandı.

Bir süredir Edirne Belediye Meclis Üyeliği ve Encümen üyeliği görevlerini sürdüren Vatandaş Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Özel Trakya Hastanesi yönetim kurulu üyesi olan Ahmet Baran Yazgan Milletvekili aday adaylığı nedeniyle Edirne Belediyesi'ndeki görevlerinden istifa etti. Ahmet Baran Yazgan'ın istifasının ardından konuşan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, " Sevgili yol arkadaşıma Edirne'mize verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor hayırlı olmasını diliyporum. Yolu açık olsun" dedi.
Aday adaylığı sürecinin ülkemize ve kentimize hayırlı olması temennisinde bulunan Ahmet Baran Yazgan, "Edirne'mizin ve ülkemizin geleceği için, 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte çalışmaya adayız. Hak, hukuk, adalet mücadelesinde üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile bu yola çıktık. Herşey, hep birlikte 'çok güzel olacak' " dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği