Telefon
WhatsApp
Yunanistan Şaşırma, Kendine Gel…
davetiye

Türkiye Değişim Partisi Edirne İl Başkanı Murat Er yaptığı açıklamada; “Barış çağrısında bulunmak için Yunanistan’a giden Sayın Genel Başkanımız Mustafa SARIGÜL ve Genel Sekreterimiz Teoman MUTLU’nun Yunan Parlamentosu önünde uğramış oldukları alçakça saldırıyı esefle kınıyoruz.

                Yunanistan’a şunu hatırlatmak isterim genel başkanımız orada barış çağrısı yapmak üzere bir açıklama yapmak için bulunuyordu ancak bu esnada uğramış olduğu haince saldırı gösterdi ki Yunanistan’ın istediği barış filan değil tarih boyunca olduğu gibi haince ve kalleşçe saldırıdan başka bir şey değildir. Ancak hatırlatmak istediğim sadece bu değil asıl hatırlaması gereken şudur ki; tarih tekerrürden ibarettir, ey Yunan dön bir tarihe bak eğer saldırılarına ve silahlanmalarına devam edersen başına gelecek olan da yine tarihin tekerrür etmesinden başka bir şey olmayacaktır. Bizim kırmızı çizgilerimiz var ve birinci kırmızı çizgimiz ay yıldızlı al bayrağımızdır. Biz MUSTAFA KEMAL’İN ASKERLERİYİZ. Ne vatanımıza ne bayrağımıza gelecek hiçbir saldırıyı affetmeyeceğimiz gibi genel başkanımıza yapılan bu saldırıya da sessiz kalmayacağımızı bilmelisin.

                Son olarak şunu söylemek isterim ki TDP olarak tüm teşkilatımız sana gereken cevabı verecek ancak biz Edirne Teşkilatı olarak oraya gelmemiz bir saatimizi alacaktır.”dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

İGU

Reklam

beni-oraya-gotur

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
etb

E-Bülten Aboneliği