Haberimiz ses getirdi. nihayet döner kavşak yapılıyor

admin

 

Haberimiz ses getirdi. nihayet döner kavşak yapılıyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Ajans Gazetemiz haberlerinde bugüne kadar defalarca dile getirdiğimiz Abalar ve Azatlı köy yollarının E-5 yolu bağlantısında döner kavşak bulunmaması nedeniyle Edirne istikametine seyredecek araçların Havsa istikametinde 3 kilometre yol giderek daha sonra Edirne yönüne döndüklerini, böylece 6 kilometre fazla yol gitmek zorunda kaldıklarını bunun köylülere haksızlık olduğunu dile getirmiş ve yetkilileri defalarca uyarmıştık.

Haberimiz ses getirdi. nihayet döner kavşak yapılıyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-5 yolu Edirne Havsa üzerinde onlarca döner kavşak olmasına karşın Abalar-  Azatlı yolunun E-5 bağlantısında kavşak olmaması köylüler tarafından defalarca gündeme getirilmesine karşın bu yola döner kavşak yapılamamıştı.

Bu yoldan seyreden araçlar Edirne’ye gelmek için fazladan 6 kilometre yol kat etmek zorunda kalıyorlardı. Gecikmeli de olsa yol kavşağının yapılmasının gündeme gelmesinden mutluluk duyduklarını belirten köylüler, böylece Edirne’ye gelmek için 6 kilometre fazla yol gitmekten kurtulduklarını belirttiler.

Haberimiz ses getirdi. nihayet döner kavşak yapılıyor (3)

 151 total views,  5 views today

Next Post

Keşanlılar iki yıl içinde doğalgaza kavuşuyor

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan “Doğalgaz’ın Edirne’ye gelmesinde büyük katkı sağlayan Edirne Valimiz  Dursun Ali Şahin’e  Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu Bakanlık düzeyinde  katkıda bulundu. Biz de burada kaymakamımız, tüm demokratik kuruluşlar,  siyasi partilerimiz destek verdiler bu konuda katkısı olan  herkese teşekkür ediyorum. Önümüzde  hiçbir engel kalmadı tüm bürokratik engelleri aştık.  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp