Hakan CIRIT başarılı öğrencileri kutladı

admin

 

 

 

 

 

 

 

Milli Eğitim Müdürü  Hakan Cırıt bu yıl yapılan  lisan Yerleştirme sınavında ilk bine  giren 16 öğrencileri kutladı ve başarılanını devamını diledi.

Edirne Milli Eğitim Müdürü Cırıt  konuşmasında şunları kaydetti, “ milli eğitim kapsamında öğrencileri liseden mezun ettikten sonra sizlerle işimiz bitmiyor. Her zaman kapımız sizlere açık olacaktır.

Bundan sonra yurtlara gidecek ve farklı illerdeki üniversitelerde okuyacaksınız.Oralarda da en küçük bir sıkıntınızda “burada bir milli eğitim müdürümüz vardı kapısını çalalım bu müdürlük bizim müdürlüğümüz bu müdürlük bizlere sahip çıktı” diye kapımızı çalarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

VELİLERİN BAŞARIDA PAYI BÜYÜK

Bu arada öğrencilerin başarısında büyük payı olan  velilerimize de teşekkür ediyorum.Bu çocukları sizler yetiştirdiniz. Biz her ne kadar okullarımızda akademik anlamda eğitim vermiş olsak da eğitim yönünden bilgileri sağlamış olsak da bu bilgilerin pekişmesini kalıcılığını sağlayan siz değerli velilerimizindir.Öğrenciler 6 saat okulda kalıyor geride kalan zamanını evde ailesiyle geçiriyor. Sizlerin fedakarlık göstererek yetiştirdiğiniz öğrenciler nedeniyle teşekkür ediyor ve ileriki hayatınızda başarılar diliyor velilerimize de teşekkür ediyor  ve saygılarımı sunuyorum”

 

 164 total views,  2 views today

Next Post

Zirvede Keşan Belediyesi Bayrağı Açıldı…

Elbrus – Rusya ve Doğu Avrupanın En yüksek Noktasına Yolculuk Şehit ve Gazileri Anma Tırmanışı               EDOSK’un lisanslı dağcılık sporcusu Ümit Sönmez ile Coşkun Özçelik, Rusya’da bulunan Özerk Kabardey Balkarya Cumhuriyeti’nin Mineraly Vody şehri sınırları içinde bulunan 5 bin 624 metrelik Elbruz Dağı’na bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp