HAKAN GİYİK: “DUYULMAYAN SESLERİ DUYDUĞUMUZ İÇİN BU YOLDAYIZ”

admin

16 Ocak Pazar günü gerçekleşecek olan Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Olağan Kongresinde Başkanlığa “Değişim hizmet ve temsil için varız” sloganı ile aday olan Hakan Giyik, düzenlediği basın toplantısı ile Ekip arkadaşlarını tanıttı.

Fesleğen Kır Bahçesinde gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Adayı Hakan Giyik; “16 Ocak tarihinde gerçekleşecek olan Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçiminde bizde adayız. Aday olduğumuzda, hangi ciddiyetle, hangi sorumluluğa, hangi güvene gerek varsa, hepsinin ben ve ekibimde mevcut olduğunu düşünerek bu yola çıktık. Biz adaylığımızı açıkladığımız günden beri 16 Ocak tarihine kadar seçim atmosferini hiç bırakmadık. Genç ve dinamik ekibimizle birlikte bu işi en iyi şekilde yapacağımıza inanıyoruz. Bizler Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasında M,T,J, Nakliyeci ve Kamyoncu, Kamyonetçi, rent-a car, galeri Kargo ve biçerdövercilerden oluşan yeni yapıya sahibiz. Bu yapıdaki tüm esnaf gruplarımıza en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz.” dedi. Daha sonra Hakan Giyik yönetim listesinde yer alan ekip arkadaşları kendilerini tek tek tanıttı.

 686 total views,  24 views today

Next Post

DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI DR. KEREM ARDA “ZOR BİR YIL BİZİ BEKLİYOR”

DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Dr. Kerem Arda düzenlediği basın toplantısında; “Türkiye’de Enflasyon bu şekilde giderse,  2022 yılında 3 haneli enflasyon rakamlarını konuşacak hale geleceğiz. Bununda bedeli bizler için ağır olacak. O yüzden de hem gerekli önlemlerin ekonomi yönetimince alınması ve toplumumuzun, vatandaşlarımızın da kendilerini bu konuda bu oranlara hazırlamasını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp