Hakem camiası sezona “MERHABA” dedi..!

admin

Edirne bölgesi faal futbol hakemleri ve gözlemcileri, Sultan Otel Kebabi restoranda hem 2012-2013 sezonuna merhaba dediler, hem de kokart takarak terfi ettiler. Edirne Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinin organize ettiği gecede, hakem camiasının sezona başlarken moral depoladığı görüldü.

İstanbul’dan, Kırklareli’nden TFF yetkililerinin misafirlerin katıldığı geceye Edirne’den Belediye Başkanı yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak, İl hakem Kurulu Başkanı Okandan Çekver ve yönetim kurulu üyeleri,  Edirne FFHGD başkanı Bilal Turan ve yönetim kurulu üyeleri, ASKF Başkanı Osman Hatipler, Futbol İl Temsilcisi Yavuz Çiroz, Belediye Basın halkla ilişkilerden Ayhan Dağlı, Spor TOTO süper lig hakemi Özgür Yankaya, hakemler ve gözlemciler ile eşleri katıldılar.

Özgür Yankaya kokart taktı

Neşe içinde geçen yemeğin ortalarında HİF hakemi olupta, İl hakemliğine terfi eden hakemlere “İL HAKEMİ” kokartı takma törenine geçildi. And içerek Terfi eden hakemlere protokoldaki konuklar ile birlikte, Edirne’nin ilk ve tek süper toto süper lig hakemi Özgür Yankaya tarafından kokartları takıldı. Gece için konuşma yapan FFHGD Edirne şubesi başkanı Bilal Turan hakemlerin başarılı bir sezon geçirmeleri dileğinde bulundu.

Belediyeden hakemlere “DERNEK BİNASI” jesti

Belediye Başkan yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak’ da kısa bir konuşma yaparak hakem ve gözlemcilere başarılar dilerken, Tanrıkulu’nun ” Başkanımız sayın Hamdi Sedefçi de gecenize katılmayı çok istemişti ama, bacağındaki sorun yüzünden gelemedi. Ama sizlere iyi haberlerini getirdim. Dernek binanız hakkında gerekenleri yapma sözünü verdi” dedi. Bu konuşmadan sonra salon alkıştan inledi.

Serhat Ocak’tan “HAKEMLERE KAHVALTI” 

Öte yandan Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak, hakem camiasına ve basın mensuplarına 03 kasım 2012 Cumartesi günü saat 10.00 da Aliço spor merkezinde kahvaltı yapma sözü verdi. Gece canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar devam etti. Edirne Ajans Medya Grubu ekibi olarak, hakem ve gözlemcilerimize “HAKEM VE GÖZLEMCİ ŞANSI” ile birlikte, başarılar dileriz. 

 297 total views,  2 views today

Next Post

Başkandan hakemlere “DERNEK BİNASI”

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, İlimizin en başarılı hakem branşlarından birisi olan futbol hakemliği için, yıllardır büyük bir sorun teşkil eden Dernek binasına konusuna el atarak, camia için müjdeyi verdi.  Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, İlimizin en başarılı hakem branşlarından birisi olan futbol hakemliği için, yıllardır büyük bir sorun teşkil […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp