HALİL ALTUĞ’A ANLAMLI VEDA ‘’ AYRILSAK DA BERABERİZ’’

admin

Şehrimizin önde gelen eğitim kurumlarından olan Edirne Beykent Okulları’nın Ana, İlk ve Ortaokul Müdürü Halil ALTUĞ, kurumdaki görevinden ayrıldı. 15 yıl önce müdür yardımcısı olarak başladığı görevine uzun yıllar kurumun müdürü olarak devam eden, Edirne eğitim hayatının önemli simalarından biri olan ALTUĞ, bu eğitim yılından itibaren kurumda yer almayacak.

IMG_0868

 

Edirne Beykent Okullarının elde ettiği birçok başarıda büyük pay sahibi olan Halil ALTUĞ, kurumdaki yönetici ve öğretmenler tarafından adına verilen veda yemeğinde; bunun bir veda olarak adlandırılmasının doğru olmadığını, bu kurumda yer aldığı süre içerisinde burada olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduğunu ve bunun asla değişmeyeceğini söyledi. Beykent Ailesi olarak bu aileyle arasındaki bağın koparılamaz olduğunu belirten ALTUĞ,  kurumla olan diyaloğunun her zaman devam edeceğini kaydetti. Gecede tüm Beykent Ailesi keyifli dakikalar geçirirken yapılan konuşmalarla birliktelik mesajı verildi. Kurumdan yapılan açıklamada Halil ALTUĞ’dan boşalan koltuğa MYP Kampüs Koordinatörü Özkan BİRER’in getirildiği haberi verildi. Özkan BİRER yemekte yaptığı konuşmada bir yönetici olarak Halil ALTUĞ’un Beykent’te elde ettiği başarıların daha iyisini yapmak adına kendisine güç verdiğini, bu görevi alarak kurum olarak belirledikleri hedeflere aynı kararlılık ve azimle yürüyeceklerini belirtti Özkan BİRER,  ALTUĞ’a kuruma verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diledi.

 56 total views,  6 views today

Next Post

Özcan; “Tüm Öğrencilerimize Yeni Dönemde Başarılar Dilerim”

2013-2014 Eğitim öğretim yılının açılışı nedeniyle bir açıklama yapan  Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Eğitim, yeni kuşakların toplum yaşayışında yerlerini alabilmesi için gereken bilgi, beceri ve anlayışlar elde etmelerini  ve kişiliklerini geliştirmelerini sağlayan, doğumdan ölüme kadar devam eden vazgeçilmez bir etkinlik olduğunu belirterek şunları kaydetti; “  Bilgiyi üreten paylaşan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp