Halk Arenası Edirne’de

admin

halk-tv_            Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan Edirne Kitap Fuarı’nın onur konuğu olarak Edirne’ye gelecek olan Televizyon Habercisi Gazeteci- Yazar Uğur Dündar, Halk Arenası programını Edirne’de gerçekleştirecek.

07 Ekim Cuma Günü saat 17.00’de Ekmekçizade Ahmet Paşa Kevransarayı’nda açılışı gerçekleşecek 4.Edirne Kitap Fuarı’nın onur konuğu olan Uğur Dündar, Halk Tv ekranlarında hazırlayıp sunduğu, ‘Halk Arenası’ programını Edirne’den gerçekleştirecek.

Televizyon Habercisi Gazeteci- Yazar Uğur Dündar’ın, 7 Ekim Cuma Günü saat 21.00’de, Edirne Lalezar Restorant’tan canlı yayın olarak sunacağı programın konukları Emekli Albay Hasan Atilla Uğur, CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Halk Tv Halkın Avukatı Murat Ergün olacak. Uğur Dündar ile ‘Halk Arenası’ programı için Edirne Belediye Başkanlığı önünden saat 20.00’de ücretsiz servis kaldırılacak.

 

 

 

 

 71 total views,  2 views today

Next Post

GÜRKAN “Edirne’nin seyir terasının kapatılmasını istemiyoruz”

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Meclis Salonu’nda düzenlediği basın toplantısında, DSİ ve Edirne Belediyesi arasında İçme Suyu Şebekesi Projesi’yle ilgili ortak bir karara vardıklarını belirtti. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkanlığı olarak alt yapıda 4 projelerinin olduğunu söyledi. Bu projelerin birincisinin yaklaşık 64 bin metrekarelik Atık Su […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp