Halk Otobüsleri Birlik Başkanı Tanrıkulu’nu ziyaret etti

admin

Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği Genel Başkanı İsmail Yüksel, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’nu makamında ziyaret etti.

halk otobüsleri ertuğrul tanrıkulu ziyaret

Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği Genel Başkanı İsmail Yüksel ve Genel Sekreter Onur Orhon’un ziyaretinde, Edirne Toplu Ulaşım Sistemi Başkanı Hakan Giyik, ETUS yönetim üyesi Ali Şahin ve Kent İçi Toplu Taşıma Gazetesinden M.Şevket Erturan’da katıldı.

halk otobüsleri ertuğrul tanrıkulu ziyaret (1)

Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürü Erdal Uygun’un da katıldığı ziyarette, Edirne’de ki ulaşım sistemi hakkında bilgi alan Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği Genel Başkanı İsmail Yüksel, “Edirne’de bulunmaktan memnunuz. Bu güzel şehri soğuk bir kış gününde ziyaret etmemizin amacı, Edirne’de ulaşım sistemi hakkında bilgi almak istedik.” dedi.

Tanrıkulu, Yüksel ve beraberindeki heyetle birlikte ulaşım hakkında fikir alışverişi yaptıklarını ve Edirne’de gerçekleşmesini planladıkları ulaşım zirvesi hakkında görüşmelerde bulunduklarını söyledi.

 54 total views,  5 views today

Next Post

Edirne Türk Hava Yolları İle Tüm Dünya da

Edirne Türk Hava Yolları İle Tüm Dünya da Türk Hava Yollarında yayınlanmak üzere Edirne Belgeselini çekmek için Edirne’ye gelen ‘Çağatay Yolda’’ ekibi tarihin yerlerin çekimlerinden sonra Tarihi Ciğerci Bahri Dinar da Edirne Ciğerini, Arslanzade Arif Meriç de ise Kallavi ve Kavala Kurabiyesinin çekimlerini gerçekleştirdiler. Türk Hava Yollarında önümüzdeki günlerde yayınlanmak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp