Halk Oyunları gecesi

admin

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Edirne il Temsilciliği tarafından, Edirne Belediye Başkanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen Halk Oyunları Antrenörleri Dayanışma Yemeği’ ne katılan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a Halk Oyunlarına verdiği destekten dolayı plaket verildi. Gecede konuşma yapan Belediye Başkanı Recep Gürkan ; “Edirne için bir şeyler yapan, yüreğinde Edirne için bir şeyler hisseden ve herhangi bir alanda Edirne için emek harcayan herkese desteklerinin süreceğini söyledi”.

HALK OYUNLARI GECESİ (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak’a da plaket takdim eden Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanı Gürhan Ozanoğlu yaptığı konuşmada; “Edirne’de bulunmaktan mutluluk duyduğunu ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Halk 0yunlarına verdiği desteklerinden dolayı  çok mutlu oldum” dedi. Yetkililerin dışında az sayıda basın mensubunun bulunduğu  etkinlik kamu oyuna duyurmada yeterli olmadı.

HALK OYUNLARI GECESİ (2)

 

 

 

 

 

 

 

HALK OYUNLARI GECESİ (3)

 

 

 

 

 

 

 

HALK OYUNLARI GECESİ (4)

 6 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Birlik seçimlerine üç aday’da iddialı hazırlandı

Cumartesi günü  T.Birliğe Bağlı 188 nolu Tarım Satış Kooperatifi yönetimi için seçim yapılacak. Bu seçime T.Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen, T.Birlik 188 nolu Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Kırbiç, ile Avukat  Koray Uymaz’ın listeleri mücadele edecek. Her üç aday seçimlerde başarılı olacaklarına inandıklarını ve seçimi kazanacaklarını iddia […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp