Halkbank Edesob’u Ziyaret Etti

admin

Halkbank Edirne Merkez Şubesi ve Selimiye Şubesi Müdür ve Müdür Yardımcıları Edirne ESOB’u ziyaret etti. Ziyarette, 2012 yılında yapılan çalışmalar ve 2013 yılında yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

 

Halkbank Edirne Merkez Şubesi Müdürü Dursun Ali Kılıçlı, Müdür Yardımcısı Arda Özen, Selimiye Şubesi Müdürü Erkan Özkeskin , Müdür Yardımcısı Hasan Bingül Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ile bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler. 2012 yılında Halkbank olarak esnaf ve sanatkarlara direk ve Kredi Kefalet Kooperatifi aracılığı ile sağlanan destekler değerlendirildi.

Edirne ESOB Başkanı Emin  İnağ “2012 yılının artık sonuna geldik, esnaf ve sanatkarlarımıza kredi finansman yönünden en yoğun desteği sağlayan Halkbank ile 2012 yılının genel bir değerlendirmesini yaptık.Özellikle Kredi Kefalet Kooperatifinin Bankamızın da desteği ile son 6 aylık dönemdeki başarılı çalışmaları oldukça dikkat çekici. 2013 yılında da Halkbank ile esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik kredi finansman destekleri konusunda çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

 

 208 total views,  5 views today

Next Post

ETSO Personeli Eğitim Ve Seminerlere Katıldı

Çevremizde meydana gelen hızlı gelişmelere ve değişimlere karşı üyelerimizin mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak  ve çalışanlarımızın bireysel gelişimlerine katkı sağlamak  ve motivasyonlarını arttırmak için Odamız personeli eğitim ve seminerlere katılıyor.   Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türk Patent Enstitüsü tarafından sınai mülkiyet haklarının tanıtılması, sınai mülkiyet bilincinin ülke genelinde yaygınlaştırılması ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp