Halkıyla bir bütün olan Milletvekili “Erdin Bircan”

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / ÖZEL HABER

Edirne’de çiftçinin, esnafın, eğitim camiasından sağlık çalışanına kadar halkın tüm sorunları ile ilgilenip, gerektiğinde T.B.M.M’de konu ile ilgili soru önergesi veren Milletvekili Erdin Bircan vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor. 7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 yılında yapılan Genel seçimlerinde Milletvekili olarak seçilen Erdin Bircan göreve başladığı ilk günden bu yana Partisi ve Edirneli seçmenlerle köprü görevi görüp sorunları çözme aşamasında önemli mesafe kat etti. Edirneli hemşerilerinin özellikle düğün,nişan,sünnet gibi cemiyetlerine katılıp vatandaşlarla özlem gidermeyi ihmal etmeyen Bircan, onların en zor gününde de yanlarında olmaya devam etti.

Edirne’de faaliyet gösteren esnafı bugün ziyaret eden Bircan, onların dertlerini dinledi. Bircan’ı sokakta gören vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirip, Milletvekili ile sohbet etti. Günü Edirne’de Esnaf ve Vatandaşlarla birlikte geçiren Milletvekili Bircan esnafın sorunlarını dinleyip, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu. Bircan’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyan esnaf ve vatandaşlar gazetemize yaptığı açıklamada; Bizim oy verdiğimiz ve T.B.M.M’ne bizi temsil etsin diye gönderdiğimiz bir milletvekili böyle olmalı. Bizi ziyaret edip derdimizi dinlemeli. Ne zaman telefon etsek bize cevap vermeli.

Ulaşılamayan bir vekilin ne milletine ne de partisine faydası olur. Sağ olsun Sayın Vekilimiz Erdin Bircan, her zaman yanımızda olup sorunlarımızı dinledi. Düğünümüzde, Cenazemizde bizim yanımızda oldu. Bugün de onu çarşıda görünce hiç şaşırmadık aksine çok mutlu olduk. Geçtiğimiz haftalarda Vekilimizin eşiyle beraber Yurt dışında trafik kazası geçirdiğini duyunca çok üzülmüştük. Bugün de vekilimizi iyi görünce mutlu olduk.  Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi bizzat iletip ziyaretinden dolayı teşekkür ettik.” dediler.

 165 total views,  2 views today

Next Post

ÖZTÜRK, HİSARCIKLIOĞLU ile birlikte Moldova’da temaslarda bulundu

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, beraberindeki heyetle birlikte 8-9 Ekim 2017 tarihlerinde Moldova’ya ziyaret gerçekleştirdi. Heyette, Nevşehir TSO Başkanı ve Gümrük Turizm İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Edirne Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Özay Öztürk, Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka, Kayseri SO Başkanı Mehmet Büyüksimitçi, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp