Hamzabeyli Sınır Kapısı’nda Tır Kuyruğu

admin

Hamzabeyli Sınır Kapısı’nda yurt dışına çıkmak için bekleyen 120 tır, yaklaşık 2 kilometre uzunluğunda kuyruk oluşturdu.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, ihracat yüklerini, teslim edecekleri adreslere yetiştirmek için yola çıkan tır sürücüleri, işlemlerdeki yavaşlama nedeniyle sınır kapısı önünde yoğunluk oluşturmaya başladı.

Yoğunluğun sabah saatlerinde artmasıyla sınır kapısı önünde bekleyen 120 tır, yaklaşık 2 kilometre uzunluğunda kuyruk oluştu.

Gümrük yetkilileri tırların ihracat yüklerini gidecekleri ülkedeki firmalara pazartesi günü teslim etmeye çalışması nedeniyle, Türkiye tarafında TIR kuyruğu oluştuğunu belirtti. Hamzabeyli‘de tırların işlemlerinin kısa sürede tamamlandığını ifade eden yetkililer, işlemlerdeki yavaşlamanın Bulgar gümrüğünden kaynaklandığını bildirdi.

 184 total views,  2 views today

Next Post

İlim Yayma Cemiyeti’nden Vali Duruer’e Nezaket Ziyareti

İlim Yayma Cemiyetince yapılan açıklamaya göre  “İlim Yayma Cemiyeti Edirne Şubesi Olarak Edirne Valimiz  Hasan DURUER’e makamında nezaket ziyaretinde bulunduk . Bu ziyaretimiz sırasında  Cemiyet olarak Edirne de yaptığımız faaliyetlerimizden, hizmetlerimizden bahsettik. İlerleyen zamanlarda gerçekleştirmeyi düşündüğümüz projelerimizi ve Edirne’nin gelişimi hakkında görüşmeler yapıldı.  Bu ziyaretimizin ardından, Vali yardımcılarımızdan  Abdullah ARSLANER’e […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp