HARACA BAŞLAYAMADAN POLİS CEZAEVİNE GÖNDERDİ

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / edirneajans@hotmail.com / 214 24 04 

Edirne’de 21/10/2013 Pazartesi günü saat:21.50 sıralarında  1. Murat Mahallesinde faaliyet gösteren bir barda haraç isteyerek işyerini dağıtan ve mekan sahibi B.Ş. bıçakla yaralayarak yağma olayını gerçekleştiren C.B., Ö.B. ve S.B isimli şahıslar Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince 22/10/2013 Salı  günü saat:12.30 sıralarında yakalandı.

haraç_çetesi_edirne

Edirne Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada;  “Bu olay esnasında işyerinde müşteri olarak bulunan A.İ. isimli şahsın sağ kol omuz kısmında yaralanarak tedavisi yapılması için İlimiz Devlet Hastanesi Selimiye Ünitesine sevk edilmiştir.

haraç_çetesi_edirne2

Meydana gelen olaya ilişkin yapılan araştırmalar sırasında başka bir işyerinde benzer türde bir olay meydana geldiği bilgisi alınması üzerine müşteki M.U. isimli şahıs Asayiş Şube Müdürlüğüne davet edilerek olaya ilişkin ifadesi alınmış, yukarıda yakalanan C.B., Ö.B isimli şüphelilerin tehdit yolu ile ikinci işyerinden de haraç istediği tespit edilmiş, yakalanan 3 şüpheli şahıs 23/10/2013 günü mevcutlu olarak Edirne Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiş, şahıslar çıkartıldıkları mahkemece tutuklanmıştır.” denildi.

haraç_çetesi_edirne3

 

 526 total views,  2 views today

Next Post

ENAF KREDİ KOOPERATİFLERİ BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI.

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com   S.S Trakya –Marmara Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği toplantısı Edirne kooperatif merkezinde yapıldı. Her ay düzenli olarak yapılan bölge toplantısında esnafların kredi sorunları masaya yatırıldı. Toplantıya Keşan Kooperatif Başkanı ayni zamanda birliğin Yönetim Kurulu Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp