Hasköy Tarım kredi seçimlerini Tunay Aslan kazandı

admin

1312 Sayılı Hasköy Tarım Kredi Kooperatifinin seçimi 16 Şubat 2018 Cuma günü gerçekleşti. 320 ortağı olan 1312 Sayılı Hasköy Tarım Kredi Kooperatifinin genel kuruluna 240 üye katılıp oy kullandı.

Genel Kurula STK Temsilcileri, Tekirdağ Bölge Müdürü, Müdür Yardımcıları, Üyeler ve köy muhtarları katıldı. 2 adayın katıldığı seçime çarşaf liste ile gidildi.  Seçime mavi liste ile giren Tunay aslan ve ekibi Üyelerden 138 oy alarak kazanan taraf oldu. Diğer aday Saim Kılıç ve ekibi ise 102 oy aldı.

Tunay Aslan’ın listesi, Mustafa Zegin, Yusuf Turhan, Orhan Can, Mehmet Öz, Denetim Kurulu; Erdi Yavuz ve İsmail Ayer’den oluştu.

Gazetemize açıklama yapan Tunay Aslan; 1312 Sayılı Hasköy Tarım kredi kooperatifi 16.02.2018 Genel kurulunda seçime girdik Yönetim denetim birlik delegeleri olarak anlımızın hakkıyla mavi liste 138 beyaz liste 102 olmak üzere seçimi aldık bizlere destek veren tüm ortak köylerime teşekkür ediyorum.

Hasköy, Bostanlı, Söğütlüdere, Habiller, Musulça, Arpaç, herkesin üzerimizde ayrı desteği var her bir ortağıma sonsuz saygı duyuyorum ve söylediğim gibi bizler kahve köşelerinde oturmaya değil hizmet etmeye geldik ortak sayımızı arttıracağız ve ortaklarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye ve yeni ortaklar yapmaya karar aldık ben yönetimim denetim kurulum ve birlik delegelerimle 4 yıl gibi bir süre içinde sizlere hizmet etmeye kendimi adadım ve bundan hiç şüpheniz olmasın. Ben 1312 sayılı Hasköy tarım kredi kooperatif başkanı olarak seçildim, hizmet için yanınızdayım sizlere benimle görev alan yönetim kurulumu takdim etmek isterim. Yönetim kurulu Başkanı;Tunay ASLAN. Başkan vekili: Mustafa ZENGİN. Yönetim kurulu üyesi, Orhan ÇAN. Yönetim kurulu üyesi.Yusuf TURHAN..Yönetim kurulu üyesi.Mehmet ÖZ..Denetim Kurulu Başkanı.İsmail AYER..Bşkn Yrdmc. Erdi YAVUZ. Birlik Delegesi, Ahmet Uğur Kılıçaslan, Birlik delegesi Selahattin Türk olmak üzere biz büyük bir ekip ve büyük bir aileyiz..Bizlerden desteklerini esirgemeyen her arkadaş kardeş ve ağbilerime sonsuz teşekkür ediyorum.ve Kardeşim İsmail Aslan Ziraat mühendis benden desteğini hiç esirgemedi sağ olun var olun.Saygılarımla. 1312.Sayılı Hasköy Tarım Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Tunay ASLAN…” dedi.

 

 130 total views,  2 views today

Next Post

Azeri Milletvekili Paşayeva’dan Vali Özdemir’e ziyaret

Edirne’de birtakım ziyaret ve programlar gerçekleştirmek için gelen Azerbaycan Milletvekili Gazeteci-Yazar Doç.Dr. GanirePaşayeva, Edirne Valisi Günay Özdemir’i makamında ziyaret etti. Vali Özdemir, Azerbaycan Milletvekili Doç.Dr.GanirePaşayeva’yı huzur ve barış kenti Edirne’de ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Birlik ve beraberlik mesajlarının ön plana çıktığı ziyarette; Azerbaycan Milletvekili Doç. Dr. GanirePaşayeva, Vali Özdemir’e […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp