Hastane İçi Hasta Nakli’nde Büyük Yenilik

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı Edirne Devlet Hastanesi, binalar arası hasta transferini kolaylaştırmak ve hastalara daha iyi hizmet sunabilmek için elektrikli mini ambulans ile hizmet veriyor.

Mini Ambulans 1

Edirne Devlet Hastanesi her geçen gün gelişen sağlık alanında hastalarına daha kaliteli hizmet sunabilmek için proje üretmeye devam ediyor. Bunlardan biri de hizmet binaları arası hasta transferini kolaylaştırmak ve hastalara daha iyi hizmet sunabilmek için hizmete soktuğu elektrikli mini ambulans oldu.

Mini Ambulans 2

Sunulan hizmet hakkında görüşlerini bildiren Edirne Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Mustafa Özdemir; ‘Hastanemizde haziran ayından itibaren binalar arası hasta transferini sağlamak amacıyla mini ambulansımız hizmete girmiştir. Mini ambulansımız elektrikli olduğundan dolayı sessiz çalışmaktadır.

Mini Ambulans 3

Ambulansımız; yoğun bakımlar, acil servis, görüntüleme merkezi ve klinikler arası hasta nakli daha konforlu ve hızlı yapılmaktadır’ şeklinde konuştu.


Mini Ambulans 4

 

 

 

 329 total views,  2 views today

Next Post

Bu Kirliliği Kim Önleyecek

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Merkez Mithatpaşa Mahallesi sınırları içinde Osmaniye Caddesi Babademirtaş Mahalle Muhtarlığı karşısındaki inşaat kazısı çöplük durumuna gelmiş. Yardımsever bir vatandaş tarafından Edirne Kızılay’ına bağışlanan eski tarihi bina Kızılay tarafından gerekli başvurular yapılarak yıktırıldı. Amaç harabe halindeki binanın yerine halkın yararına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp