Hastane’nin ilk Bebeğiyle 22. Doğum gününü kutladılar.

admin

1996 yılında kurulan Özel Trakya Hastanesi’nde ilk doğan bebek olan Gökçe Güner ve doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı Op. Dr. Aydın Kaya birlikte pasta keserek, Gökçe Güner ve Özel Trakya Hastanesi’nin 22. Doğum gününü kutladılar. Kutlamaya Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan ve Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan da ortak oldular.

Edirne’nin ilk özel hastanesi olan Özel Trakya Hastanesi’nde, 1996 yılında dünyaya gelen ilk bebek olan Gökçe Güner ve Hastane’nin doğum günü anısına pasta kesildi. Pastayı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan, Hastanenin ilk bebeği olan Gökçe Güner ve doğumunu gerçekleştiren Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Aydın Kaya birlikte kestiler.

Kutlamada konuşan Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, Edirne’nin ilk özel hastanesi olan Özel Trakya Hastanesi’ni 22. Yıla ulaştırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirterek, “Bugün burada Sayın Belediye Başkanımız, hastanemiz hekim kadrosu ve çalışanlarımız ile hem hastanemizin 22. Kuruluş yıl dönümünü hem de hastanemizde doğan ilk bebeğimiz olan Gökçe Güner kızımızın doğum gününü kutluyoruz.  Kendisi hastanemizde ilk dünyaya gelen kızımız, bugün 22 yaşında.  Ayrıca kızımızın dünyaya gelmesinde emeği olan Hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aydın Kaya’da aramızda. Bizler Özel Trakya Hastanesi’nin bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da Edirne halkına ve bölge halkına nitelikli sağlık hizmeti sunmak ve sunduğumuz hizmeti sürekli daha iyiye taşımaya çalışmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

 334 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rıdvan Canım’a büyük onur

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rıdvan Canım’ın adı, Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından, kentin Yakutiye İlçesi’nde yaptırılan eğitim merkezine verildi. Erzurum Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden, bölüm birincisi olarak mezun olduktan sonra, aynı üniversitenin Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi’nde akademisyenlik yaptığı uzun yıllar boyunca, kentin edebi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp