Havsa 23 Nisan coşkusunu Dubai’ye taşıdı

admin

HAVSA HALK OYUNLARI EKİBİ HAVSA DAN DÖNDÜ (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı şenliği için Dubai’ye giden Havsa Belediyesi Çocuk Halk Dansları ekibi ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etti ve memlekete döndü.

Havsa Belediye Başkanı Oğuz TEKİN, “Havsa Belediyesi Halk oyunları grubumuz Dubai Başkonsolosluğumuzun nazik daveti ile Dubai ve Başkent Abu Dabi’de düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde gerçekten başarılı ve güzel bir performans sergiledi. Havsa Belediyesi Halk Oyunları ekibimiz yurtta olduğu gibi dünya ülkelerinde de ismini sık sık duyuran bir ekip oldu. Halk oyunları açısından önemli bir başarı yakalayan ilçemiz, kültürü ve yöresel çalışmalarıyla da kendini en iyi şekilde ispatlamıştır. Aynı zamanda ekiplerimiz uluslar arası pek çok organizasyon ve festivallerde ülkemizi ve kentimizi en iyi şekilde temsil etmenin haklı ve onurlu gururunu yaşıyoruz. Üstün temsil kabiliyetlerinden dolayı ekibimizi kutluyor, çocuklarımızın alınlarından öpüyorum.” Dedi.

HAVSA HALK OYUNLARI EKİBİ HAVSA DAN DÖNDÜ (4)

 

 

 

 
HAVSA HALK OYUNLARI EKİBİ HAVSA DAN DÖNDÜ (7)

 92 total views,  2 views today

Next Post

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Radyo Su canlı yayınındaydı

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş Radyo Su’da canlı olarak yayınlanan Gündem özel programının konuğu oldu. Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri Yalın’ın yönettiği programa katılan Melih Ecertaş, AK Partinin Gençlik kolları politikası hakkında açıklamalarda bulundu. Türkiye’de gençler arasında ortak politikanın bulunması için büyük çaba harcadıklarını belirten Ecertaş, “ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp